Trener MUKS HALNY Kamienica

Grupa treningowa:

SKRZATY – rocznik 2015/2016 i młodsi

Trener

Rafał Franczyk

Rafał Franczyk
Jesteś tutaj:
SKRZATY – rocznik 2015/2016 i młodsi

WAŻNY KOMUNIKAT

Treningi odbywają się na boisku trawiastym lub na orliku. W okresie zimowym na sali gimnastycznej przy SP nr 1 w Kamienicy oraz hali sportowej.

ZAPRASZAMY!

PROSZĘ  O ZROBIENIE BADAŃ LEKARSKICH  DZIECIOM, JEŚLI SĄ JUZ NIEAKTUALNE. (WAŻNOŚĆ 1 ROK )
Proszę rodziców, którzy jeszcze nie donieśli mi dokumentów (zgoda na udział w zajęciach) aby to jak najszybciej zrobić. Zgoda znajduje się pod linkiem: https://mukshalny.pl/wp-content/uploads/2020/12/oswoiadczenie2019.pdf


INFORMACJA !

Z uwagi na wysokie koszty opłaty za wynajem hali sportowej w Kamienicy decyzją zarządu klubu uprzejmie prosimy rodziców o wpłatę za treningi w miesiącach styczeń , luty , marzec  90zł.

Opłata za halę np. za miesiąc grudzień wynosiła 650zł. nie jest to pełny koszt ze względu na przerwę świąteczną w ostatnim tygodniu.

Zwracamy się do Państwa z prośbą o pomoc w pozyskiwaniu sponsorów, gdyż MUKS Halny jest stowarzyszeniem które nie może prowadzić działalności gospodarczej. Nowe przepisy dają sponsorom możliwość odpisu 50 % od darowanej kwoty.

Z góry dziękujemy. 🙂


UWAGA UWAGA UWAGA !

MUKS „HALNY” przygotował na rok 2022 Kalendarze i gadżety ( czapeczki, kubeczki, kominy, poduszeczki z logo klubu), które są „cegiełką” na wsparcie działalności statutowej naszego klubu. Szczegółowych informacji w tej sprawie udzielą trenerzy poszczególnych grup wiekowych.

Najbliższe mecze / turnieje:

sobota, 28 maja, 2022

Liga Skrzatów

Turniej w Limanowej, na stadionie klubu Płomień Limanowa.

Wystawimy dwie drużyny, dlatego proszę o obecność wszystkich trenujących.

zbiórka: godz. 8:00 przed SP

Najbliższe treningi:

Poniedziałek, 24 Listopad 2020

TRENING 16,00 – 17,00 BOISKO ORLIK (proszę pamiętać o czapkach, rękawiczkach, bieliźnie termalnej, ortalionach)

Załączone pliki:

poniedziałek, 23 maja, 2022

16:00 – 17:00 orlik lub
sala gimnastyczna

wtorek, 24 maja, 2022

16:00 – 17:00 orlik lub
sala gimnastyczna

czwartek, 26 maja, 2022

16:00 – 17:00 orlik lub
sala gimnastyczna

Najbliższe mecze:

Poniedziałek, 24 Listopad 2020

TRENING 16,00 – 17,00 BOISKO ORLIK (proszę pamiętać o czapkach, rękawiczkach, bieliźnie termalnej, ortalionach)

Załączone pliki:

Dodatkowe informacje:

 

 

 

– Zasady dotycząca udziału w zajęciach:

W zajęciach mogą brać udział jedynie zawodnicy, których rodzic zgłosi chęć uczestnictwa w zajęciach sportowych poprzez sms do trenera .

Warunki uczestnictwa w zajęciach: – wypełnienie oświadczenia o braku przeciwskazań zdrowotnych i braku objawów choroby covid-19 oraz kontaktu z osobami zagrożonymi zakażeniem w okresie ostatnich 14-dni.

Podstawowym wymogiem jest posiadanie maski (można ją ściągnąć dopiero podczas zajęć na boisku), a także własnej piłki (w wyjątkowych przypadkach korzystać można z piłek klubowych – po uprzednim zdezynfekowaniu).

– Zasady bezpieczeństwa i higieny przed, podczas i po zajęciach:

Zawodnik przychodząc na zajęcia ma obowiązek przebywać w masce do czasu wejścia na boisko. Zawodnicy przychodzą na trening w stroju sportowym – brak możliwości korzystania z szatni. U trenera będzie płyn do dezynfekcji rąk. Ponadto, Trener wskaże każdemu zawodnikowi miejsce do pozostawienia swojego picia. zasad dystansu i bezpieczeństwa.

Rodzice, chcący obserwować zajęcia z odległości mają całkowity zakaz grupowania się z zachowaniem dystansu co najmniej 2 metrów.

W przypadku, gdy dziecko wykazuje jakiekolwiek objawy chorobowe (nie tylko objawy covid-19, ale także grypowe) odradzamy uczestnictwo w zajęciach!

Treningi, w danym dniu, odbywają się z zachowaniem 15 minutowej przerwy na dezynfekcję.

Załączone pliki: