XXV MISTRZOSTWA LIMANOWSKIEGO PPN
 W HALOWEJ PIŁCE NOŻNEJ

ELIMINACJE

MŁODZIKI –
awans do finałów : po dwie drużyny z grup 1,2,3,4 : 3 najlepsze zespoły z grupy 5 oraz jedno miejsce dla drużyny z 3 miejsca z grup 1,2,3,4 – razem 12 drużyn

 

23.12.2018 (niedziela) oraz 27.12.2018 (czwartek)

GRUPA 1 – 23.12.2018 – niedziela

13.30

MKS LIMANOVIA I

KS TYMBARK

 

13.45

ORKAN NIEDŹWIEDŹ II

MUKS HALNY KAMIENICA II

 

14.30

MKS LIMANOVIA I

ORKAN NIEDŹWIEDŹ II

 

14.45

KS TYMBARK

MUKS HALNY KAMIENICA II

 

15.30

MKS LIMANOVIA I

MUKS HALNY KAMIENICA II

 

15.45

KS TYMBARK

ORKAN NIEDŹWIEDŹ II

 

GRUPA 3 – 23.12.2018 – niedziela

16.30

MUKS HALNY KAMIENICA I

KROKUS PRZYSZOWA

 

16.45

MORDARKA II

ORKAN NIEDŹWIEDŹ I

 

17.00

MUKS HALNY KAMIENICA I

MORDARKA II

 

17.15

KROKUS PRZYSZOWA

ORKAN NIEDŹWIEDŹ I

 

17.30

MUKS HALNY KAMIENICA I

ORKAN NIEDŹWIEDŹ I

 

17.45

KROKUS PRZYSZOWA

MORDARKA II

 

12.15

URAN ŁUKOWICA

OSTRA OLSZÓWKA R.NIŻNA

 


FINAŁY ODBĘDĄ SIĘ W DNIU 30.12.2018R. (niedziela) w godz. . 13.00-17.00

 

ELIMINACJE

ORLIKI – awans do finałów – 2 najlepsze zespoły z każdej grupy

 

27.12.2018r.(czwartek)  oraz 28.12.2018r. (piątek)

 

GRUPA 4 – 28.12.2018r.(piątek) 

9.30

MUKS HALNY KAMIENICA I

SOKÓŁ SŁOPNICE II

 

9.45

PŁOMIEŃ LIMANOWA II

AP BONITO III

 

10.30

MUKS HALNY KAMIENICA I

PŁOMIEŃ LIMANOWA II

 

10.45

SOKÓŁ SŁOPNICE II

AP BONITO III

 

11.30

MUKS HALNY KAMIENICA I

AP BONITO III

 

11.45

SOKÓŁ SŁOPNICE II

PŁOMIEŃ LIMANOWA II

 

 

GRUPA 5 – 28.12.2018r.(piątek) 

12.00

MUKS HALNY KAMIENICA II

PŁOMIEŃ LIMANOWA I

 

12.15

RUPNIÓW I

FA DOBRA II

 

13.00

MUKS HALNY KAMIENICA II

RUPNIÓW I

 

13.15

PŁOMIEŃ LIMANOWA I

FA DOBRA II

 

14.00

MUKS HALNY KAMIENICA II

FA DOBRA II

 

14.15

PŁOMIEN LIMANOWA I

RUPNIÓW I

 


FINAŁY ODBĘDĄ SIĘ W DNIU 30.12.2018R. (niedziela) w godz. . 9.00-13.00

ŻAKI – awans do finałów : zwycięzcy  grup 1,2,3 oraz 2  najlepsze zespoły z grup 4 i 5, a także 1 najlepsza drużyna z 2 miejsca  z grup 1, 2 i 3

 

22.12.2018-23.12.2018

 

GRUPA 4 – eliminacje 22.12.2018 (sobota)

 

MORDARKA II

AP MAM TALENT II

 

17.00

AP BONITO III

MUKS HALNY KAMIENICA

 

17.30

AP BONITO III

MORDARKA II

 

17.45

MUKS HALNY KAMIENICA

PŁOMIEŃ LIMANOWA IV

 

18.00

AP MAM TALENT II

AP BONITO III

 

18.15

MORDARKA II

MUKS HALNY KAMIENICA

 

18.30

AP MAM TALENT II

PŁOMIEN LIMANOWA IV

 

18.45

PŁOMIEŃ LIMANOWA IV

MORDARKA II

 

19.00

MUKS HALNY KAMIENICA

AP MAM TALENT II

 

19.15

PŁOMIEŃ LIMANOWA IV

AP BONITO III

 

 

Turniej finałowy odbędzie się w dniu 29 grudnia 2018r (sobota) od 11.30 do 15.30

 

SKRZATY – awans do finałów po 2 drużyny z każdej grupy

 

22 grudnia 2018r.

GRUPA 1

GRUPA 3

12.00

AP BONITO II

RUPNIÓW

 

12.15

FA DOBRA

MUKS HALNY KAMIENICA

 

13.00

AP BONITO II

FA DOBRA

 

13.15

RUPNIÓW

MUKS HALNY KAMIENICA

 

14.00

AP BONITO II

MUKS HALNY KAMIENICA

 

14.15

RUPNIÓW

FA DOBRA

 


finały 29.12.2018 w godz. 9.00-11.30

 

Nasi Sponsorzy

logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo

Unable to display Facebook posts.
Show error

Error: Invalid OAuth access token.
Type: OAuthException
Code: 190
Please refer to our Error Message Reference.
Projekt i Realizacja: ELECTRON