VI Halowy Turniej Piłki Nożnej „GORCE CUP 2020”

Przez dwie soboty i niedziele (29.02. oraz 01,07,08.03.2020 ) ,w pięknej hali widowiskowej w Łącku, odbył się VI Halowy Turniej Piłki Nożnej „GORCE CUP 2020” dla roczników 2007, 2008, 2009, 2010, 2011, 2012, 2013. W turnieju startowało 60 drużyn, w tym 11 drużyn Halnego Kamienica, a tym samym ok. 600 zawodników

Organizatorem Turnieju był MUKS Halny Kamienica.

Patronat nad turniejem przyjął Starosta Powiatu Limanowskiego Mieczysław Uryga oraz tradycyjnie –  Wójt Gminy Kamienica dr Władysław Sadowski.

Turniej współfinansowany był ze środków Urzędy Marszałkowskiego Województwa Małopolskiego przy wsparciu Starostwa Powiatu Limanowskiego, Urzędów Gmin Kamienica i Łącka oraz Firm: Pif Sport, BDB Dariusz Syktus, Stefar, Polskie Wody Lecznicze – Szczawa, GS Kamienica, BS Kamienica, Lively Fotografia, ZINA, PANORAMA.

Bardzo serdecznie dziękujemy rodzicom zawodników z Halnego za wielkie zaangażowanie, pomoc i obsługę  turnieju.

Nasze drużyny zagrały na turnieju z wielkim zaangażowaniem i osiągając bardzo dobre wyniki i tak rocznik 2010 – I m., rocznik 2013 – II m., rocznik 2008 – III m., rocznik 2009 – III m. Gratulujemy !!!

 

Wyniki w poszczególnych kategoriach wiekowych:

ROCZNIK 2007                   

I           MORDARKA I                      

II         MORDARKA II                    

 III       AKADEMIA GOAL I                      

 IV       MŁODA ORAWA JABŁONKA                  

 V        MUKS HALNY K-CA ŻÓŁTY 2007                   

 VI       MUKS HALNY KAMIENICA 2008                     

 VII     PIENIŃSKA AP                   

 VIII    ZAMCZYSKO MARCINKOWICE             

 IX       DIDI GOL RABKA ZDRÓJ            

 X        AKADEMIA GOAL I

                         

NAJLEPSZY ZAWODNIK: PIOTREK DUDEK ( MORDARKA I )

NAJLEPSZY BRAMKARZ: LIBER MIŁOSZ ( AKADEMIA GOAL I )

KRÓL STRZELCÓW: TOKARCZYK MARCIN ( MORDARKA II )

 

ROCZNIK 2008      

I           SOKÓŁ SŁOPNICE 

II         LUBAŃ TYLMANOWA     

III       MUKS HALNY KAMIENICA 2008        

IV        HELENA NOWY SĄCZ      

V         PŁOMIEŃ LIMANOWA I  

VI        MUKS HALNY KAMIENICA 2009        

VII      DIDI GOL RABKA ZDRÓJ

VIII     PŁOMIEŃ LIMANOWA II 

 

Król strzelców            DUDZIK ŁUKASZ – SOKÓŁ SŁOPNICE

Najlepszy zawodnik   PRZEMYSŁAW KURNYTA – LUBAŃ TYLMANOWA

Najlepszy bramkarz MIKOŁAJ PACHUT – MUKS HALNY I

 

ROCZNIK 2009

 

I           SOKÓŁ SŁOPNICE

 II        DIDI GOL RABKA ZDRÓJ

 III      MUKS HALNY K-CA I

 IV       HELENA NOWY SĄCZ

 V        UKS LACH PODEGRODZIE

 VI       AP BONITO

 VII     MŁODA ORAWA JABŁONKA

 VIII    ŁĘG PIĄTKOVIA

 

Król strzelców: Groń Bartłomiej (MUKS HALNY K-CA I)

Najlepszy zawodnik: Kuba Talaska (SOKÓŁ SŁOPNICE)

Najlepszy bramkarz: Świerczek Bartłomiej (DIDI GOL RABKA ZDRÓJ)

 

ROCZNIK 2010

 

 I         MUKS HALNY K-CA NIEBIESKI

II         MUKS DUNAJEC NS II

 III       AKADEMIA GOAL

 IV       DIDI GOL RABKA ZDRÓJ

 V        LUBAŃ TYLMANOWA

 VI       SOKOLIKI STARY SĄCZ

 VII     MINERALNI KRYNICA

 VIII    SOKOLIKI STARY SĄCZ

 IX      MUKS HALNY K-CA II

 X        MUKS DUNAJEC NS II

 

NAJLEPSZY ZAWODNIK JAKUB TOKARCZYK ( DUNAJEC NS )

NAJLEPSZY BRAMKARZ LESZKO TOMASZ ( MUKS HALNY KAMIENICA )

KRÓL STRZELCÓW SZYMON KLIŚ ( AKADEMIA GOAL )

 

ROCZNIK 2011

 

 I          MUKS DUNAJEC NS I

 II        MUKS HALNY K-CA

 III       AP GOAL

 IV       PŁOMIEŃ LIMANOWA

 V        UKS WILGA KRAKÓW

 VI       HELENA NOWY SĄCZ

 VII     PIENIŃSKA AP

 VIII    LUBAŃ MANIOWY

 IX       MINERALNI KRYNICA

 X        MUKS DUNAJEC NS II

 

Najlepszy zawodnik: Kacper Szostak ( DUNAJEC NS I )

Najlepszy bramkarz: Jan Faron ( AP GOAL )

Król strzelców: Grzegorz Groń ( MUKS HALNY KAMIENICA )

ROCZNIK 2012

I           MINERALNI KRYNICA

II         HELENA NOWY SĄCZ

 III       PIENIŃSKA AP

 IV       MUKS DUNAJEC NS II

 V        UKS LACH PODEGRODZIE

 VI       MUKS DUNAJEC PODEGRODZIE

 VII     MUKS HALNY KAMIENICA II

 VIII    MUKS HALNY KAMIENICA I

 

KRÓL STRZELCÓW: WOJTEK LOREK ( HELENA NS )

NAJLEPSZY ZAWODNIK: BARTUSIAK NIKODEM ( MINERALNI KRYNICA )

NAJLEPSZY BRAMKARZ: KAROL FRĄTCZAK ( PIENIŃSKA AP )

 

ROCZNIK 2013

 I          SANDECJA NOWY SĄCZ

 II        MUKS HALNY KAMIENICA I

 III       SANDECJA NOWY SĄCZ II

 IV       HELENA NOWY SĄCZ

 V        DIDI GOL RABKA ZDRÓJ

 VI       MUKS DUNAJEC NOWY SĄCZ

 

KRÓL STRZELCÓW: KORNELIUSZ FRYZOWICZ ( HELENA NOWY SĄCZ )

NAJLEPSZY ZAWODNIK: NIKODEM CEPIELIK ( MUKS HALNY KAMIENICA )

NAJLEPSZY BRAMKARZ: KASPER PYCH ( SANDECJA NOWY SĄCZ )

Nasi Sponsorzy

logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo

This message is only visible to admins.

Problem displaying Facebook posts.
Click to show error

Error: Invalid OAuth access token.
Type: OAuthException
Projekt i Realizacja: ELECTRON