TURNIEJ GORCE CUP 2019

Wyniki rocznik 2010


Wyniki rocznik 2012


Wyniki rocznik 2006


Wyniki rocznik 2008


Program turnieju "Halny Cup 2019" -CHŁ. 2007, Łącko 09.03.2019r. - niedziela GODZ. 8.00
Mecz NrGodzina GrupaDrużynaDrużynaWynik
18.00- 8.13AelMUKS HALNY KAMIENICA 1-DIDI GOL RABKA ZDR?J
28.15- 8.28AelHELENA N. SĄCZ-HARNAŚ TYMBARK
38.30- 8.43BelMUKS HALNY KAMIENICA 2GR?D PODEGRODZIE
48.45- 8.58BelSANDECJAxxxx
59.00- 9.13AelDIDI GOL RABKA ZDR?JHARNAŚ TYMBARK
69.15- 9.28BelGR?D PODEGRODZIExxxx
79.30- 9.43AelMUKS HALNY KAMIENICA 1HELENA N. SĄCZ
89.45- 9.58BelMUKS HALNY KAMIENICA 2xxxx
910.00-10.13AelDIDI GOL RABKA ZDR?JHELENA N. SĄCZ
1010:20-10.33BelGR?D PODEGRODZIESANDECJA
1110.35-10.48AelMUKS HALNY KAMIENICA 1HARNAŚ TYMBARK
1210.51-11.04BelMUKS HALNY KAMIENICA 2SANDECJA
1311.07-11.20C1\2A1B2
1411.23-11.38D1\2B1A2
1511.41-11.54C1\2A3B4
1611.57-12.10D1\2B3A4
1712.13-12.26FinałDprz. 15prz. 16
1812.29-12.42FinałCzw. 15zw. 16
1912.45-12.53FinałBprz. 13prz. 14
2012.55-13.08FinałAzw. 13zw. 14
13.10ZAKOŃCZENIE TURNIEJU

Program turnieju "Halny Cup 2019" -CHŁ. 2009, Łącko 09.03.2019r. - niedz. 13.00-18.00
r
Mecz NrGodzina GrupaDrużynaDrużynaWynik
113.00- 13.13AelMUKS HALNY K-ca IFK DRUZSTEVNIK Plawnica
213.15- 13.28BelMineralni KrynicaNKP Podhale N. Targ
313.30- 13.43CelMUKS HALNY K-ca IIMUKS Dunajec Nowy Sącz
413.45- 13.58AelHELENA N. SĄCZFK DRUZSTEVNIK Plawnica
514.00- 14.13BelDiDi Gol Rabka Zdr?jNKP Podhale N. Targ
614.15- 14.28CelKolejarz StróżeMUKS Dunajec Nowy Sącz
714.30- 14.43AelMUKS HALNY K-ca IHELENA N. SĄCZ
814.45- 14.58BelMineralni KrynicaDiDi Gol Rabka Zdr?j
915.00-15.13CelMUKS HALNY K-ca IIKolejarz Stróże
1015.25-15.38Fo VII00
1115.40-16.53Eo IV00
1216.00-16.13Do I 00
1316.15-16.28Fo VII00
1416.30-16.43Eo IV00
1516.45-16.58Do I 00
1617.00-17.13Fo VII00
1717.15-17.28Eo IV00
1817.30-17.43Do I 00
x17.55ZAKOŃCZENIE TURNIEJU
ROCZNIK 2009Łącko 09.03.2019r.
Runda eliminacyjna 3 grupyFINAŁY
ADrużynaDrużynaD
1MUKS HALNY K-ca I1A
2HELENA N. SĄCZ1B
3FK DRUZSTEVNIK Plawnica1C
BDrużynaDrużynaE
1Mineralni Krynica2A
2DiDi Gol Rabka Zdr?j2B
3NKP Podhale N. Targ2C
CDrużynaDrużynaF
1MUKS HALNY K-ca II3A
2Kolejarz Stróże3B
3MUKS Dunajec Nowy Sącz3C

Program turnieju "Halny Cup 2019" -CHŁ. 2011, Łącko 10.03.2019r. - sobota 8.00-13.00
Mecz NrGodzina GrupaDrużynaDrużynaWynik
18.00- 8.13AelMUKS HALNY K-ca IBIEGONICZANKA
28.15- 8.28BelMUKS DUNAJCE N. SĄCZ IIMUKS HALNY K-ca II
38.30- 8.43CelMUKS Dinajec N. Sącz ISK NOVA Lubowna
48.45- 8.58AelAP GOAL N. SĄCZBIEGONICZANKA
59.00- 9.13BelKOLEJARZ StróżeMUKS HALNY K-ca II
69.15- 9.28CelMINERALNI KrynicaSK NOVA Lubowna
79.30- 9.43AelMUKS HALNY K-ca IAP GOAL N. SĄCZ
89.45- 9.58BelMUKS DUNAJCE N. SĄCZ IIKOLEJARZ Stróże
910.00-10.13CelMUKS Dinajec N. Sącz IMINERALNI Krynica
1010:25-10.38Fo VII00
1110.40-10.53Eo IV00
1211.00-11.13Do I 00
1311.15-11.28Fo VII00
1411.30-11.43Eo IV00
1511.45-11.58Do I 00
1612.00-12.13Fo VII00
1712.15-12.28Eo IV00
1812.30-12.43Do I 00
x12.55ZAKOŃCZENIE TURNIEJU
ROCZNIK 2011Łącko 10.03.2019r.
Runda eliminacyjna 3 grupyFINAŁY
ADrużynaDrużynaD
1MUKS HALNY K-ca I1A
2AP GOAL N. SĄCZ1B
3BIEGONICZANKA1C
BDrużynaDrużynaE
1MUKS DUNAJCE N. SĄCZ II2A
2KOLEJARZ Stróże2B
3MUKS HALNY K-ca II2C
CDrużynaDrużynaF
1MUKS Dinajec N. Sącz I3A
2MINERALNI Krynica3B
3SK NOVA Lubowna3C

Nasi Sponsorzy

logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo

Uczennice z SP nr 1 w Kamienicy zdobyły Mistrzostwo Powiatu w Piłce Siatkowej. Turniej odbył się 20.03. 2019r. SP w Mordarce. Reprezentacja naszej szkoły będzie reprezentować Powiat Limanowski w Zawodach Rejonowych, które odbędą się w kwietniu w Piwnicznej.

Facebook photo

Halowy Turniej Piłkarski w Skawie rocznik 2008
Po dobrych meczach zajmujemy II m. w turnieju.
Gratulacje dla drużyny
Najlepszy bramkarz turnieju Mikołaj Pachut Halny Kamienica.
Wyniki:

Halny - Sokół Słopnice 0:2
Halny - Zakopane 2- 0
Halny - Master Kids 6-0
Halny - DidiGol 0-0

Facebook photo

Zapraszamy dziewczyny, piłka siatkowa to piękny sport :)
Nasze zawodniczki grają w Sądeckiej Lidze Siatkarskiej

Facebook photo

W MUKS HALNY KAMIENICA TRENUJĄ DZIECI Z GMINY KAMIENICA, ŁĄCKO , OCHOTNICA, KROŚCIENKO NABORY TRWAJĄ CAŁY ROK.
NASI ZAWODNICY SĄ W LETNIEJ AKADEMII MŁODYCH ORŁÓW , KADRZE MAŁOPOLSKI, W WIEKU TRAMPKARZA NASZ KLUB STWARZA MOŻLIWOŚCI ROZWIJANIA SWOICH UMIEJĘTNOŚCI I TALENTÓW W WIELU RENOMOWANYCH KLUBACH np: WIŚLE KRAKÓW, SANDECJI NOWY SĄCZ
ZAPRASZAMY :):):)

Facebook photo

GORCE CUP ROCZNIK 2011 HALNY MOCNO ZAWIAŁ W ŁĄCKU
GRATULACJE :)
Klasyfikacja końcowa Turnieju
I - MUKS HALNY K-ca I
II - KOLEJARZ Stróże
III - MUKS Dunajec N. Sącz I
IV - MINERALNI Krynica
V - AP GOAL N. SĄCZ
VI - MUKS DUNAJCE N. SĄCZ II
VII - BIEGONICZANKA
VIII - SK NOVA Lubowna
IX - MUKS HALNY K-ca II
Dodatkowymi nagrodami , pucharami i statuetkami nagrodzono:
Najlepszy zawodnik - Tomasz Kos - MUKS Dunajec NS.
Najlepszy bramkarz - Rafał Włodarz - Kolejarz Stróże
Król strzelców - Grzegorz Groń - MUKS Halny Kamienica

Facebook photo

Halowy Turniej Piłki Nożnej GORCE CUP 2019 Hala Łącko roczniki 2007 , 2009
Bardzo dobry występ naszych drużyn tylko trochę szczęścia a wygralibyśmy turnieje w tych rocznikach.
Klasyfikacja końcowa turnieju rocznik 2007 :
I - HARNAŚ TYMBARK
II - MUKS HALNY KAMIENICA 2
III - DIDI GOL RABKA ZDRÓJ
IV - GRÓD PODEGRODZIE
V - MUKS HALNY KAMIENICA 1
VI - HELENA NOWY SĄCZ
VII - SANDECJA NOWY SĄCZ
VIII - MUKS HALNY KAMIENICA 3
Król strzelców - Worwa Szymon -DiDi Gol Rabka
Najlepszy zawodnik - Syktus Jan - Halny Kamienica
Najlepszy bramkarz - Drożdż Kacper - Harnaś Tymbark
Klasyfikacja końcowa Turnieju rocznik 2009
I - DiDi Gol Rabka Zdrój
II - MUKS HALNY K-ca I
III - MUKS HALNY K-ca II
IV - NKP Podhale N. Targ
V - MUKS Dunajec Nowy Sącz
VI - HELENA N. SĄCZ
VII - Mineralni Krynica
VIII - Kolejarz Stróże
IX - FK DRUZSTEVNIK Plawnica
Dodatkowymi nagrodami , pucharami i statuetkami nagrodzono:
Najlepszy zawodnik - Kowalczyk Kamil DiDi Gol Rabka Zdrój
Najlepszy bramkarz - Gierczyk Grzegorz Halny Kamienica
Król strzelców - Bartosz Groń Halny Kamienica

Facebook photo
Projekt i Realizacja: ELECTRON