Trener Szymon Wąchała

HARMONOGRAM TRENINGÓW:

Poniedziałek 19.10.2020 

ROCZNIK 2012 i młodsi – godzina 15.45-16.45.00Orlik lub Sala

ŚRODA 21.10.2020

ROCZNIK 2012 i młodsi – godzina 16.00-17.00-Orlik lub Sala

CZWARTEK  22.10.2020r

ROCZNIK 2012 i młodsi – godzina 16.00-17.00—Orlik lub Sala

 

 

SKOŃCZYŁY SIĘ BADANIA LEKARSKIE WSZYSTKIM ZAWODNIKOM. PRZYPOMINAM ŻE BADANIA SĄ WAŻNE NA ROK I SĄ OBOWIĄZKOWE. WEDŁUG NOWYCH PRZEPISÓW WSZYSCY ZAWODNICY MUSZĄ IŚĆ DO LEKARZA RODZINNEGO KTÓRY WYSTAWI ZAŚWIADCZENIE LEKARSKIE ŻE DZIECKO JEST ZDROWE I MOŻE GRAĆ W PIŁKĘ NOŻNĄ.

UWAGA!

PROSZĘ ZE STRONY MUKSHALNY.PL Z ZAKŁADKI DO POBRANIA  WYDRUKOWAĆ DEKLARACJĘ GRY AMOTORA WRAZ Z ZGODĄ NA PRZETWARZANIE DANYCH  PODPISAĆ OBOWIĄZKOWO DWOJE RODZICÓW I DOSTARCZYĆ NA TRENING

——————————————————————-

 Zasady dotycząca udziału w zajęciach:

W zajęciach mogą brać udział jedynie zawodnicy, których rodzic zgłosi chęć uczestnictwa w zajęciach sportowych poprzez sms do trenera .

Warunki uczestnictwa w zajęciach: – wypełnienie oświadczenia o braku przeciwskazań zdrowotnych i braku objawów choroby covid-19 oraz kontaktu z osobami zagrożonymi zakażeniem w okresie ostatnich 14-dni.  

Podstawowym wymogiem jest posiadanie maski (można ją ściągnąć dopiero podczas zajęć na boisku), a także własnej piłki (w wyjątkowych przypadkach korzystać można z piłek klubowych – po uprzednim zdezynfekowaniu).

– Zasady bezpieczeństwa i higieny przed, podczas i po zajęciach:

Zawodnik przychodząc na zajęcia ma obowiązek przebywać w masce do czasu wejścia na boisko. Zawodnicy przychodzą na trening w stroju sportowym – brak możliwości korzystania z szatni. U trenera będzie płyn do dezynfekcji rąk. Ponadto, Trener wskaże każdemu zawodnikowi miejsce do pozostawienia swojego picia. zasad dystansu i bezpieczeństwa.

 Rodzice, chcący obserwować zajęcia z odległości mają całkowity zakaz grupowania się z zachowaniem dystansu co najmniej 2 metrów.

W przypadku, gdy dziecko wykazuje jakiekolwiek objawy chorobowe (nie tylko objawy covid-19, ale także grypowe) odradzamy uczestnictwo w zajęciach!

Treningi, w danym dniu, odbywają się z zachowaniem 15 minutowej przerwy na dezynfekcję.

– Harmonogram zajęć:

Harmonogram i listy zawodników przygotowane będą na podstawie Państwa deklaracji o chęci uczestnictwa w zajęciach. Ostateczny plan zajęć będzie umieszczony na  stronie internetowej klubu .

W przypadku, gdy w danym dniu uczestnik nie może być obecny  – koniecznie prosimy o wcześniejszą informację, w celu uzupełnienia składu trenujących do 12 osób.

 

 

 

 

Nasi Sponsorzy

logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo

This message is only visible to admins.

Problem displaying Facebook posts.
Click to show error

Error: Invalid OAuth access token.
Type: OAuthException
Projekt i Realizacja: ELECTRON