/SOBOTA – niedziela/ – 05/06.10.2019 – rocznik 2009/2010 wyjazd na Turniej Jesieni do Jabłonki.

sobota zbiórka godz. 7,00 bierzemy stroje, dresy, ortaliony, czapeczki itp. jedzenie, napoje (obiad mamy na miejscu)

Powrót około godz. 18,00

Skład drużyny: Gierczyk, Wąchała, Fultyn, Groń, Wnęk, Szczepaniak, Kacwin, Firek, Chęciński 2010- Więcek, Leszko, Pięta, Plata

09:00 Sprtakus Daleszyce – MUKS Halny  KS Zakopane – PSA MSK Namestovo – Rok Sport
09:25 Młoda Orawa – AP Bonito Mszana Poroniec Poronin – Młoda Orawa II AP Team Gliwice – Master Kids
09:50 NKP Podhale – Młody Jordan Sparakus Daleszyce – Rok Sport PSA – MSK Namestovo
10:15 Młoda Orawa – KS Zakopane MUKS Halny – Poroniec Poronin AP Team Gliwice – Młoda Orawa II
10:40 NKP Podhale – Master Kids Młody Jordan – AP Bonito PSA – Spartakus Daleszyce
11:05 Młoda Orawa – MSK Namestovo Poroniec Poronin – Rok Sport AP Team Gliwice – MUKS Halny
11:30 KS Zakopane – AP Bonito Mszana NKP Podhale – Młoda Orawa II Młody Jordan – Master Kids
11:55 AP Team Gliwice – Rok Sport Poroniec Poronin – PSA Młoda Orawa – Sparakus Daleszyce
12:20 KS Zakopane – MSK Namestovo Master Kids – AP Bonito  NKP Podhale – MUKS Halny
12:45 Młoda Orawa II – Młody Jordan AP Team Gliwice – PSA  
13:10 NKP Podhale – ROK Sport KS Zakopane – Spartakus Daleszyce Młoda Orawa – Poroniec Poronin
13:35 MSK Namestovo – AP Bonito Młody Jordan – MUKS Halny Master Kids – Młoda Orawa II
14:00 PRZERWA
OBIADOWA
14:25
14:50 NKP Podhale – PSA Młoda Orawa – AP Team Gliwice KS Zakopane – Poroniec Poronin
15:15 AP Bonito Mszana – Młoda Orawa II Młody Jordan – Rok Sport MSK Namestovo – Spartakus Daleszyce
15:40 Master Kids – MUKS Halny KS Zakopane – AP Team Gliwice Młoda Orawa – NKP Podhale 
16:00 AP Bonito Mszana – Spartakus Daleszyce MSK Namestovo – Poroniec Poronin Młody Jordan – PSA
16:25 ROK Sport – Master Kids Młoda Orawa II -MUKS Halny KS Zakopane – NKP Podhale
16:50 Spartakus Daleszyce – Poroniec Poronin MSK Namestovo – AP Team Gliwice Młoda Orawa – Młody Jordan
17:15 AP Bonito Mszana – MUKS Halny Młoda Orawa II – Rok Sport

PSA – Master Kids

    NIEDZIELA
Kolejka   1 2 3
1. 09:00 KS Zakopane – Młody Jordan AP Team Gliwice – Spartakus Daleszyce NKP Podhale – MSK Namestovo
2. 09:25 Poroniec Poronin – AP Mszana  Młoda Orawa – Master Kids PSA – Młoda Orawa II
3. 09:50 MUKS Halny – Rok Sport MSK Namestovo – Młody Jordan Spartakus Daleszyce – NKP Podhale
4. 10:15 Młoda Orawa – Młoda Orawa II KS Zakopane – Master Kids Poroniec Poronin – AP Team Gliwice
5. 10:40 ROK Sport – AP Bonito MUKS Halny – PSA Młody Jordan – Spartakus Daleszyce
6. 11:05 Poroniec Poronin – NKP Podhale MSK Namestovo – Master Kids KS Zakopane – Młoda Orawa II
7. 11:30 AP Bonito Mszana – AP Team Gliwice Młoda Orawa – MUKS Halny ROK Sport – PSA
8. 11:55 PRZERWA
OBIADOWA
9. 12:20
10. 12:45 MSK Namestovo – Młoda Orawa II Spartakus Daleszyce – Master Kids Poroniec Poronin – Młody Jordan
11. 13:10 Młoda Orawa – ROK Sport KS Zakopane – MUKS Halny AP Team Gliwice – NKP Podhale
12. 13:35 PSA – AP Bonito Mszana Master Kids – Poroniec Poronin Spartakus Daleszyce – Młoda Orawa II
13. 14:00 AP Team Gliwice – Młody Jordan  MSK Namestovo – MUKS Halny KS Zakopane – Rok Sport
14. 14:25 NKP Podhale – AP Bonito Młoda Orawa – PSA  
  15:00 Dekoracja

 

Nasi Sponsorzy

logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
Easy Facebook Feed error:

(#10) To use 'Page Public Content Access', your use of this endpoint must be reviewed and approved by Facebook. To submit this 'Page Public Content Access' feature for review please read our documentation on reviewable features: https://developers.facebook.com/docs/apps/review.

Easy Facebook Feed error:

(#10) To use 'Page Public Content Access', your use of this endpoint must be reviewed and approved by Facebook. To submit this 'Page Public Content Access' feature for review please read our documentation on reviewable features: https://developers.facebook.com/docs/apps/review.

Projekt i Realizacja: ELECTRON