Uczniowski Klub Sportowy

Halny Kamienica

Zajęcia prowadzone są w Szkółce Piłkarskiej, na które uczęszczają chłopcy i dziewczęta w wieku od 4 do 13 lat, ćwicząc w 7 grupach wiekowych.

Klub Partnerski Białej Gwiazdy

KRS: 0000457030
Cel szczegółowy: MUKS HALNY Kamienica (438)

Jesteś tutaj:
PROŚBA DO RODZICÓW !

PROŚBA DO RODZICÓW !

WAŻNE !!!

Trening jest jednym z elementów nauczania gry w piłkę nożną a wyjazdy na turnieje i mecze to możliwość sprawdzenia siebie i drużyny, czy to co robimy na treningach jest dobre. Najlepiej ocenić zawodnika podczas meczu a sami zawodnicy widzą czy jest różnica między nami a chłopcami z innych drużyn.

Obecnie większość drużyn bierze udział w meczach i turniejach. Organizatorzy dbają o przestrzeganie zasad bezpieczeństwa i higieny.

Kochani rodzice, wiem że jest COVID wiem że się niepokoicie o zdrowie swoje i swoich bliskich, nie mniej jednak weryfikacja poziomu umiejętności i świadomość własnych umiejętności jest niezwykle ważna w prowadzonym przez nas szkoleniu. Bardzo proszę o udział dzieci w turniejach, jeżeli nie ma przeciwwskazań zdrowotnych.

W najbliższym czasie zaplanowany jest udział naszych drużyn w turnieju, proszę o złożenie deklaracji telefonicznej (kontakt telefoniczny, SMS, słownej) o udziale dziecka w turnieju.