Uczniowski Klub Sportowy

Halny Kamienica

Zajęcia prowadzone są w Szkółce Piłkarskiej, na które uczęszczają chłopcy i dziewczęta w wieku od 4 do 13 lat, ćwicząc w 7 grupach wiekowych.

Klub Partnerski Białej Gwiazdy

KRS: 0000457030
Cel szczegółowy: MUKS HALNY Kamienica (438)

Jesteś tutaj:
POZNAJ POLSKĘ NA SPORTOWO – wyjazdy na mecze piłkarskie !

POZNAJ POLSKĘ NA SPORTOWO – wyjazdy na mecze piłkarskie !

„POZNAJ POLSKĘ NA SPORTOWO”

To nowy projekt PZPN i Ministerstwa Sportu, w który wszedł MUKS HALNY Kamienica.

W ramach tego projektu zawodnicy naszego Klubu z roczników 2010/2011/2012/2013/2014 mają możliwość – za niewielką dopłatą- uczestniczyć w meczach piłkarskich Ekstraklasy , I ligi i meczach reprezentacji Polski. Bilety dostajemy za darmo, mamy dopłatę do transportu i do wyżywienia podczas imprezy.

05.11.2022 (sobota) o godz. 12.00  – to pierwszy wyjazd na mecz ekstraklasy do Krakowa na mecz Cracovia – Jagiellonia Białystok. Na mecz pojedzie tylko 30 zawodników. Każdy zawodnik w ramach szkolenia piłkarskiego powinien jeździć na takie mecze, które urozmaicają trening i dają możliwość oglądania na żywo najlepsze kluby piłkarskich w Polsce.

Na stronie internetowej mukshalny.pl w zakładce „treningi” jest dokument „zgoda na udział w przedsięwzięciu”, który jest do pobrania i wypełnienia przez rodziców. O zakwalifikowaniu na wyjazd decyduje kolejność zgłoszeń, poprzez sms na tel. 668065080 ( 30 zawodników). Pozostałe informacje można uzyskać na treningu. Wysokość dopłaty od uczestnika, to jedyne 25zł.

Uczestnictwo w tym wydarzeniu daje pierwszeństwo w kolejnych wyjazdach na polskie stadiony piłkarskie – „Poznajmy razem Polskę na sportowo!”.