Uczniowski Klub Sportowy

Halny Kamienica

Zajęcia prowadzone są w Szkółce Piłkarskiej, na które uczęszczają chłopcy i dziewczęta w wieku od 4 do 13 lat, ćwicząc w 7 grupach wiekowych.

Klub Partnerski Białej Gwiazdy

KRS: 0000457030
Cel szczegółowy: MUKS HALNY Kamienica (438)

Jesteś tutaj:
SPORTOWE WAKACJE Z FUNDACJĄ LOTTO – OBÓZ SPORTOWO- REKREACYJNY HALNY 2022 w CHARSZNICY ( 13.08 -20.08.2022r.)

SPORTOWE WAKACJE Z FUNDACJĄ LOTTO – OBÓZ SPORTOWO- REKREACYJNY HALNY 2022 w CHARSZNICY ( 13.08 -20.08.2022r.)

SPORTOWE WAKACJE Z FUNDACJĄ LOTTO – OBÓZ SPORTOWO- REKREACYJNY HALNY 2022 w CHARSZNICY  ( 13.08 -20.08.2022r.)

 

Obóz sportowy w Charsznicy był fantastyczny, pełen sportowych rywalizacji oraz gier i zabaw rekreacyjno – sportowych. Na ogólny sukces zapracowali wszyscy, zarówno kadra, jak i sami uczestnicy – grupa piłkarska i siatkarska chłopców i dziewcząt. To naprawdę wielka przyjemność spędzać czas z dziećmi, które kochają sport i potrafią się świetnie bawić. To Wy tworzycie klimat naszych obozów i dzięki Wam mamy ochotę stale je rozwijać, żeby były coraz lepsze! W trakcie obozu dzieci miały możliwość uczestniczenia w dwóch wycieczkach: na Zamek w Ogrodzieńcu i pobliski Park Linowy, a także na Kopiec Kościuszki i Zoo w Krakowie. Ponadto codziennie odbywały się treningi sportowo-rekreacyjne, aerobic, zajęcia na basenach, przeprowadzone były pogadanki i prelekcje na temat bezpieczeństwa, zdrowego trybu życia,  zagrożeniach,  nałogach i sposobach ich zapobiegania i inne. Wszystkie nasze cele zostały zrealizowane, a uczestnicy świetnie współpracowali – stworzyli zintegrowaną i zaangażowaną grupę i już dziś deklarują udział w kolejnym wyjeździe!

Dziękujemy Fundacji Lotto im. Haliny Konopackiej za dofinansowanie obozu, dzięki której  te wakacje na długo zapadną nam w pamięci!

Dziękujemy Trenerom, Opiekunom, pracownikom Ośrodka Planeta w Charsznicy za profesjonalizm, życzliwość i uczynność oraz wszystkim wspierającym organizację naszego oboz

u.