Uczniowski Klub Sportowy

Halny Kamienica

Zajęcia prowadzone są w Szkółce Piłkarskiej, na które uczęszczają chłopcy i dziewczęta w wieku od 4 do 13 lat, ćwicząc w 7 grupach wiekowych.

Klub Partnerski Białej Gwiazdy

KRS: 0000457030
Cel szczegółowy: MUKS HALNY Kamienica (438)

Jesteś tutaj:
Podsumowanie VII Halowego Turnieju Piłki Nożnej „GORCE CUP 2021”

Podsumowanie VII Halowego Turnieju Piłki Nożnej „GORCE CUP 2021”

VII Halowy Turniej Piłki Nożnej „GORCE CUP 2021”

Przez dwie soboty i niedziele (27, 28.02 oraz o6, 07.03.2021 ) ,w pięknej hali widowiskowej w Łącku, odbył się Cykl  Halowych Turniejów Piłki Nożnej „GORCE CUP 2021” dla roczników 2008, 2009, 2010, 2011, 2012, 2013, 2014, 2015. Łącznie startowało 67 drużyn w tym drużyny Halnego Kamienica, w ośmiu turniejach wzięło udział około 670 zawodników

Organizatorem Turnieju był MUKS Halny Kamienica.

Patronat nad turniejem przyjął tradycyjnie –  Wójt Gminy Kamienica dr Władysław Sadowski oraz Wójt Gminy Łącko Jan Dziedzina

Turniej współfinansowany był ze środków Urzędu Gminy Kamienica i wsparciu Gminy Łącko oraz Firm:  LEWIATAN Rajski, ZIBUD – Skład Materiałów Budowlanych, Polskie Wody Lecznicze – Szczawa, Pif Sport, PHU BDB D. Syktus , Czechowski – meble, Stefar – Skład Materiałów Budowlanych , GS Kamienica, Lively Fotografia, ELECTRON – instalacje teletechniczne,  Zina, Jako, Panorama – puchary, medale. Dziękujemy także prywatnym osobom za pomoc finansową.

Najlepsze drużyny otrzymały puchary i medale, w młodszych kategoriach wszyscy zawodnicy otrzymali złote medale. Wszyscy otrzymali także posiłek, oraz wodę mineralną.

Bardzo serdecznie dziękujemy rodzicom zawodników z Halnego za wielkie zaangażowanie, pomoc i obsługę  turnieju.

Drużyny  Halnego Kamienicy zagrały na turnieju z wielkim zaangażowaniem i osiągając bardzo dobre wyniki  Gratulujemy !!!

Wyniki w poszczególnych kategoriach wiekowych:

ROCZNIK 2008

I           LUBAŃ TYLMANOWA

II         MŁODA ORAWA JABŁONKA

III       MUKS HALNY KAMIENICA 2008

IV       POLONIA KOPYTOWA

V        KS HELENA NOWY SĄCZ

 VI       AP GORC OCHOTNICA

VII     MUKS HALNY KAMIENICA  2009

Król strzelców  Oskar Wierzycki MUKS Halny Kamienica                 

Najlepszy zawodnik Przemysław Kurnyta – Lubań Tylmanowa

Najlepszy bramkarz : Bartłomiej Szczerba – Młoda Orawa Jabłonka

ROCZNIK 2010

 I         MŁODA ORAWA JABŁONKA

II         DIDI GOL RABKA ZDRÓJ

III       MUKS HALNY K-CA

IV       UKS SZÓSTKA JASŁO

V        LUBAŃ TYLMANOWA

VI       POLONIA KOPYTOWA

VII     KS PODHALANIN BIECZ

VIII    MUKS HALNY K-CA

Król strzelców : Wojciech Marszałek – Młoda Orawa Jabłonka

Najlepszy zawodnik: Maksymilian Chudoba Didi Gol Rabka

Najlepszy bramkarz: Tomasz Leszko – MUKS Halny Kamienica                                                          

ROCZNIK 2012

I           SOKOLIKI STARY SĄCZ

II         DUNAJEC NOWY SĄCZ

III       HELENA NOWY SĄCZ

IV       DIDI GOL RABKA ZDRÓJ

V        UKS WILGA KRAKÓW

VI       MUKS DUNAJEC PODEGRODZIE

VII     PIENIŃSKA AKADEMIA SPORTOWA

 VIII    MUKS HALNY KAMIENICA

KRÓL STRZELCÓW – JAKUB BUROWSKI – WILGA KRAKÓW                           

NAJLEPSZY ZAWODNIK – SIEMIENIEC ANTONI – SOKOLIKI STARY SĄCZ

NAJLEPSZY BRAMKARZ – ZUZANNA GÓRNIAK – DIDI GOL RABKA ZDRÓJ                   

ROCZNIK 2014

Startowało 8 drużyn bez klasyfikacji. Wszystkie zagrały na bardzo dobrym poziomie piłkarskim, wszystkie dzieci otrzymały złote medale.

W roczniku 2014 brały udział drużyny:  HALNY KAMIENICA ,  SOKOLIKI STARY SĄCZ , HELENA NOWY SĄCZ , SOKÓŁ SŁOPNICE , KROKUS PRZYSZOWA , DUDNAJEC NOWY SĄCZ , PŁOMIEŃ LIMANOWA , HALNY KAMIENICA

ROCZNIK 2009

I           DUNAJEC NOWY SĄCZ

II         MUKS HALNY KAMIENICA

III       DUNAJEC NOWY SĄCZ

IV       KS HELENA NOWY SĄCZ

V        MŁODA ORAWA JABŁONKA

 VI       MINERALNI KRYNICA

VII     AP BONITO MSZANA DOLNA

VIII     DIDI GOL RABKA ZDRÓJ

IX        ALBERTUS KRAKÓW

Król strzelców – Michał Burkat – DIDI GOL Rabka Zdrój

Najlepszy zawodnik – Dominik Faltyn – MUKS Halny Kamienica           

Najlepszy bramkarz : Bartosz Pawłowski – DUNAJEC N. Sącz

ROCZNIK 2011

I     UKS WILGA KRAKÓW

II    HELENA N. SĄCZ

III   AP GOAL N. SĄCZ

IV   MUKS HALNY KAMIENICA

V     DUNAJEC N. SĄCZ

VI    AP GOAL N. SĄCZ

VII   DIDI GOL RABKA ZDRÓJ

VIII DUNAJEC N. Sącz

Król strzelców – Jakub Burowski

Najlepszy zawodnik – Kasper Zgorzało

Najlepszy bramkarz – Grzegorz Wilk

ROCZNIK 2013

Startowało 12 drużyn bez klasyfikacji. Wszystkie zagrały na bardzo dobrym poziomie piłkarskim, wszystkie dzieci otrzymały złote medale.                                                                                   

MUKS Halny Kamienica, DUNAJEC N. Sącz,  SANDECJA N. Sącz, SANDECJA N. Sącz, HELENA N. Sącz, SOKOLIKI S. SĄCZ II, MUKS Halny Kamienica, OGNIWO Piwniczna, DUNAJEC N. Sącz, , SOKOLIKI Stary Sącz, SANDECJA N. Sącz, ASPN Każdy Może KS Chruścice, HARNAŚ Tymbark                                     

ROCZNIK 2015

Startowało 7 drużyn bez klasyfikacji. Wszystkie zagrały na bardzo dobrym poziomie piłkarskim, wszystkie dzieci otrzymały złote medale.

Akademia Sandecja,  Młoda Orawa Jabłonka,  Dunajec N. Sącz,  Halny Kamienica,  DUNAJEC N. Sącz, SOKOLIKI Stary Sącz,  LKS Mordarka