Uczniowski Klub Sportowy

Halny Kamienica

Zajęcia prowadzone są w Szkółce Piłkarskiej, na które uczęszczają chłopcy i dziewczęta w wieku od 4 do 13 lat, ćwicząc w 7 grupach wiekowych.

Klub Partnerski Białej Gwiazdy

KRS: 0000457030
Cel szczegółowy: MUKS HALNY Kamienica (438)

Jesteś tutaj:
OBÓZ SPORTOWY Z HALNYM 2023 NAJNOWSZE INFORMACJE !

OBÓZ SPORTOWY Z HALNYM 2023 NAJNOWSZE INFORMACJE !

MUKS Halny Kamienica ponownie organizuje obóz sportowy dla piłkarzy i siatkarzy trenujących w naszym klubie w terminie 31.07.2023 – 07.08.2023 ( 8 dni) w Ośrodku Wypoczynkowym River Park w Zatorze. W pierwszej kolejności będą zakwalifikowani na obóz chłopcy i dziewczęta z roczników 2014 do 2010. Koszt obozu, to ok. 2000zł, a w przypadku otrzymania przez Klub dofinansowania, zostanie on odpowiednio pomniejszony.

Ośrodek znajduje się w parku leśnym w pobliżu Zatorlandii. W Ośrodku będziemy mieli do dyspozycji nowocześnie urządzone domki campingowe 4 – 6 osobowe z łazienką i kuchnią. Oprócz tego będziemy mogli korzystać z boisk siatkarskich i piłkarskich oraz placu zabaw na terenie ośrodka.

W ramach wyżywienia przewidziane są 3 posiłki dziennie oraz woda mineralna każdego dnia.

Plan obozu przewiduje poranną rozgrzewkę, dwa treningi oraz zajęcia rekreacyjne i rozrywkowe.

Planowane są 3 wycieczki: do Energylandii, Zatorlandii i do muzeum  Papieża Jana Pawła II w Wadowicach.

Na obozie będzie przebywało ok. 45 zawodników i zawodniczek pod opieką 2 opiekunów i 3 trenerów.

Zgłoszenia przyjmowane są na bieżąco, do wyczerpania miejsc. W celu potwierdzenia zgłoszenia, należy dokonać wpłaty zaliczki w wysokości 500 zł na konto MUKS Halny z dopiskiem „Obóz sportowy 2023”: Należy również podać imię i nazwisko dziecka oraz rocznik i grupę treningową.

Są jeszcze ostatnie wolne miejsca – Zapraszamy!

OFERTA SZKOLNA 2023