logo
MUKS HALNY KAMIENICA
previous arrow
next arrow
Slider

O Klube

 
 INFORMACJE O SZKÓŁCE PIŁKARSKIEJ MUKS HALNY

W Szkółce  trenują chłopcy i dziewczęta w wieku 4-13 lat. Podzieleni są oni na grupy treningowe (wg. roczników).

MŁODZIKI  rocznik 2008

MŁODZIKI MŁODSZE  rocznik 2009

ORLIKI   rocznik 2010

ORLIKI MŁODSZY rocznik 2011

ŻAKI rocznik 2012

ŻAKI MŁODSZE  rocznik 2013

SKRZATY rocznik 2014 i młodsi

SIATKÓWKA

PIŁKA SIATKOWA DZIEWCZĄT roczniki  2006, 2007,2008, 2009, 2010, 2011

Do Szkółki mogą zapisać się chłopcy i dziewczęta z każdej wymienionej wyżej grupy wiekowej. Jedynym wymogiem przystąpienia do pierwszych zajęć jest dobry stan zdrowia uczestnika (zaświadczenie lekarskie). Zawodnik powinien posiadać również strój sportowy (koszulka, spodenki, getry. Buty piłkarskie (lanki) lub zwykłe tenisówki).

W okresie wiosenno-letnim trenujemy na boiskach przy SP nr 1 w Kamienicy.

W okresie zimowym trenujemy na sali sportowej przy SP 1 oraz SP nr 2 w Kamienicy oraz na Hali Sportowej w Łącku.

Miesięczna składka członkowska wynosi obecnie 60 zł. 

SKŁADKI   CZŁONKOWSKIE STOWARZYSZENIA  MOŻNA PRZEKAZYWAĆ PRZELEWEM NA   NASZE   KONTO:

 MUKS Halny Kamienica nr. konta: 92 88040000 0031 0300 0781 0002 tytułem: imię i nazwisko dziecka, nazwa grupy, składka za miesiąc.  (np.: Jan Kowalski – grupa I , za wrzesień 2018)

Prosimy aby opłaty były dokonywane do 15 dnia każdego  miesiąca (np. za wrzesień wpłata powinna być dokonana do 15 września).

 

W ramach zajęć w Szkółce Piłkarskiej oferujemy:

  • naukę gry w piłkę nożną u doświadczonych i wykwalifikowanych trenerów,
  • udział w treningach i meczach,
  • profesjonalne treningi,
  • udział w turniejach piłkarskich,
  • możliwość wyjazdów na obozy sportowe,
  • wyjazdy na mecze piłkarskie,
  • naukę odpowiedzialności, współpracy z innymi, zasad fair play,
  • miłą i przyjazną atmosferę na treningach,
  • nowoczesny sprzęt treningowy,
  • sprzęt sportowy dostosowany do wieku dzieci.

 

ZAPRASZAMY

 

 

Uczniowski Klub Sportowy „Halny” przy Szkole Podstawowej nr 1 w Kamienicy został założony w lutym 1995 r.

MUKS Halny Kamienica działa w środowisku wiejskim, z dala od dużych centrów szkoleniowych, jednak daje możliwość rozwoju młodym, zdolnym i lubiącym rekreację dzieciom, odkrywa talenty i pasje, otwiera szerokie możliwości uczestniczenia w ważnych wydarzeniach, daje możliwości kształtowania charakterów i pomaga budować wiarę we własne siły. W zajęciach biorą udział dzieci z terenu Gmin: Kamienica, Łącko, Ochotnica, Łukowica.

Młodzi zawodnicy „Halnego”, przy okazji zabawy z piłką, mogą się także poszczycić wybitnymi wynikami sportowymi, m.in.: w roku 2014 rocznik 2004 zajął III m. w Finale Ogólnopolskim Turnieju Piłki Nożnej „Z podwórka na stadion” w Warszawie, I m. Ogólnopolski Turniej Piłki Nożnej „Gorce 2014”, pod honorowym patronatem PZPN rocz. 2004 w Kamienicy, II m. Międzynarodowy Turniej Piłki Nożnej w Austrii (Wiedeń/ rocz. 2004) , II m. Międzynarodowy Turniej Piłki Nożnej w (Wiedeń – rocz. 2002) .

W roku 2015 Mistrzostwo Polski w Turnieju Orlika o Puchar Premiera RP (rocz. 2004) w Warszawie, I m. w Turnieju Międzynarodowym „OKI DOKI CUP 2015” w Wiedniu ( rocz. 2004).

Rok 2016 to Wicemistrzostwo Polski w Ogólnopolskim Turnieju Piłki Nożnej o Puchar Tymbarku „Z podwórka na stadion” w Warszawie.

Rok 2017 rocznik 2004 Międzynarodowy Turniej Piłki Nożnej w Aalborgu (Dania) – I m.

Rok 2018 rocznik 2006 (U12) Mstrzostwo Województwa Małopolskiego i udział w turnieju finałowym w Warszawie Ogólnopolskiego Turnieju Piłki Nożnej “Z podwórka na stadion” o Puchar Tymbarku

– rocznik 2006 (U12) dziewczęta wicemistrzostwo Województwa Małopolskiego Ogólnopolskiego Turnieju Piłki Nożnej “Z podwórka na stadion” o Puchar Tymbarku

rocznik 2006 , 2008, 2010 Międzynarodowy Turniej Piłki Nożnej “Bawaria Cup 2018 (Niemcy) – III m.-U12, III m.- U10, IVm.- U10.

Największym wyróżnieniem dla młodych piłkarzy Klubu było zaproszenie na otwarcie Stadionu Narodowego w Warszawie w 2012 r., gdzie mieli zaszczyt najpierw wyprowadzać na stadion reprezentację Portugalii, a następnie kibicować polskiej reprezentacji w meczu towarzyskim Polska – Portugalia. W kolejnym roku, w ramach eliminacji do Mistrzostw Europy wyprowadzali zespół Ukrainy w meczu Polska – Ukraina. 2014 r. to przede wszystkim wielokrotna możliwość wyprowadzania reprezentacji Polski U21 w meczach z Bośnią, Grecją, Maltą, które odbywały się w Krakowie. W 2014 r. uczestniczyli w honorowej asyście zespołu polskiego w wygranym meczu z Niemcami – również na Stadionie Narodowym w Warszawie.

Obecnie główną działalnością klubu jest piłka nożna i piłka siatkowa dziewcząt. Piłka nożna cieszy się największą popularnością. Zajęcia prowadzone są w Szkółce Piłkarskiej, na które uczęszczają chłopcy i dziewczęta w wieku od 4 do 13 lat, ćwicząc w 6 grupach wiekowych. W obecnej chwili w Klubie trenuje około 120 zawodników. Sezonowo prowadzimy zajęcia z narciarstwa zjazdowego, biegowego, pływania, a także realizujemy projekty MSiT.

Klub „Halny” jest jednym ze 100 klubów w Polsce, realizujących obecnie Ogólnopolski Program „Kluby Sportowe Orange”. Nasza praca nie opiera się tylko na piłce nożnej, co pokazaliśmy, zdobywając V miejsce w Polsce w Finale Pucharu Orange – Warszawa (5 marca 2016 r.).

W ramach programu otrzymaliśmy sprzęt sportowy i uczestniczymy w współzawodnictwie sportowym i sprawnościowym.

Kadra szkoleniowa to: piłka nożna – Trener Janusz Piotrowski (młodziki, orliki), Szymon Wąchała ( żaki, orliki), Rafał Franczyk ( żaki ,skrzaty) Stanisław Poręba (praca z bramkarzami), Danuta Kalicińska ( sekcja siatkówki), narciarstwo biegowe i zjazdowe – Janusz Piotrowski, Danuta Kalicińska, Teresa Piwowar, Feliks Piwowar.

Od 6 lat Klub jest zarejestrowany w strukturach PZPN i uczestniczy w rozgrywkach ligowych LPPN w kategoriach „Młodzik”, „Orlik”, „Żak” i „Skrzat”, odnosząc wiele sukcesów.

Zawodnicy naszego klubu po zakończeniu kariery w MUKS Halny Kamienica grają w różnych klubach np. Mariusz Kutwa – Wisła Kraków, Sebastian Wąchała, Jan Chlipała, Dominik Faltyn, Andrzej Sikora, Hubert Michałczak, Jakub Ligęza – Sandecja Nowy Sącz, Dawid Mrówka, Piotr Witteczek, Wojciech Wąchała, Wojciech Opyd – Limanovia Limanowa. Nasi zawodnicy powoływani są do kadry Małopolski np. Mariusz Kutwa rocz. 2004 oraz jest powoływany do Akademii Młodych Orłów przy PZPN ( bierze udział w obozach sportowych najbardziej uzdolnionych piłkarsko zawodników w Polsce) w kadrze Małopolski grają także Dominik Faltyn roczni 2004 i Kacper Czepielik rocznik 2005.

 

 

Regulamin Szkółki Piłkarskiej MUKS Halny Kamienica

I. Postanowienia ogólne

1. Zawodnikiem Szkółki Piłkarskiej MUKS Halny Kamienica może zostać każde dziecko, które pozytywnie przeszło rekrutację sportową i dydaktyczną w MUKS Halny.

2. Zawodnikiem Szkółki może zostać każde dziecko, którego rodzice lub prawny opiekun podpisze deklarację członkowską.

3. Podpisanie deklaracji członkowskiej jest równoznaczne z akceptacją regulaminu Szkółki.

4. Osobami odpowiedzialnymi za obiektywną ocenę potencjału dziecka są trenerzy pracujący w szkółce. Głos decydujący należy do trenera prowadzącego rocznik.

5. Warunkiem gry w Szkółce jest również brak przeciwwskazań zdrowotnych oraz prawnych do udziału w zajęcia sportowych.

6. Zajęcia w klubie mają charakter zajęć pozalekcyjnych i odpowiedzialność za doprowadzenie i odebranie dzieci z w/w zajęć ponoszą rodzice lub pełnoprawni opiekunowie.

7. Na skutek decyzji trenerów Szkółki zawodnik może zostać przeniesiony do zespołu starszego lub młodszego.

8. Trener ma prawo zawiesić w treningach lub usunąć ze szkółki zawodnika w każdym momencie sezonu ze względów dyscyplinarnych.

9. Zajęcia treningowe w Szkółce w okresie wiosna-jesień odbywają się na boisku LKS Gorce oraz na orliku w Kamienicy.

10. Miejsce odbywania zajęć w okresie zimowym jest uzależnione od możliwości oraz dostępności hal sportowych.

11. Wszelkie informacje na temat terminów oraz miejsca odbywania zajęć dostępne są na oficjalnej stronie internetowej Szkółki pod adresem- www.mukshalny.pl

II. Prawa i obowiązki rodziców/opiekunów zawodnika

1. Każdy rodzic/opiekun zobligowany jest do zapoznania się z regulaminem Szkółki Piłkarskiej MUKS Halny Kamienica.

2. W trakcie zajęć treningowych i zawodów piłkarskich rodzice/opiekunowie zobowiązują się nie kontaktować się z dziećmi w sposób zakłócający bezpośredni kontakt dziecka z trenerem, ponieważ wpływa to na ich dekoncentrację.

3. Podczas meczów oraz zajęć treningowych, rodzice/opiekunowie, kibice (osoby postronne) powinni przebywać na trybunach obiektu sportowego, na którym odbywają się zawody.

4. Wstęp na płytę boiska oraz do szatni mają tylko zawodnicy, trenerzy oraz inni pracownicy Szkółki.

5. Obowiązuje całkowity zakaz wstępu rodziców i osób postronnych na płytę boiska!

6. Rodzice/opiekunowie w czasie meczu winni zachowywać się kulturalnie, akceptować wszystkie decyzje sędziego i nie obrażać drużyny przeciwnej.

7. Rodzice/opiekunowie wyrażają zgodę na przetwarzanie danych osobowych swojego dziecka w celu prowadzenia bazy danych umiejętności piłkarskich zawodników MUKS Halny, która służy badaniu skuteczności szkolenia.

8. Rodzice/opiekunowie zobowiązują się do terminowego opłacania składek do 15-go dnia każdego miesiąca.

9. Składka miesięczna wynosi 60 zł/miesięcznie- przez cały rok kalendarzowy z wyjątkiem miesiąca lipca (przerwa wakacyjna).

10. Osobą funkcyjną odpowiedzialną za weryfikację wpłat w szkółce jest trener konkretnej grupy wiekowej. Kontakt do trenera wskazany jest na stronie internetowej MUKS Halny.

11. W przypadku braku dokonania opłaty we wskazanym terminie i nie wskazania przyczyny zwłoki, zawodnik zostanie zawieszony w prawach zawodnika (zakaz udziału w treningach i meczach do czasu uregulowania zaległości).

12. Szkółka MUKS Halny nie zwraca pieniędzy za kilkudniowe nieobecności zawodnika na zajęciach.

13. W przypadku długotrwałej choroby lub kontuzji dziecka, należy zgłosić trenerowi czas absencji w treningach. W przypadku opuszczenia minimum połowy zajęć, opłata wynosi połowę stawki nominalnej.

14. W uzasadnionych indywidualnych przypadkach na podstawie wniosku rodzica/opiekuna istnieje możliwość przesunięcia terminu wniesienia opłaty miesięcznej. Wyłącznie za zgodą Prezesa Szkółki MUKS Halny.

15. Rodzice/opiekunowie zobowiązują się powiadomić trenera prowadzącego drużynę o każdej nieobecności dziecka na treningu.

16. Rodzice/opiekunowie zobowiązują się do nie podważania autorytetu trenera, zarówno w obecności swoich dzieci, jak i innych rodziców. Ze wszystkimi problemami i wątpliwościami zgłaszają się indywidualnie do trenera prowadzącego.

III. Prawa i obowiązki zawodników.

1. Aby uczestniczyć w zajęciach organizowanych przez Szkółkę należy obowiązkowo posiadać aktualne badania lekarskie.

2. Zawodnik Szkółki Piłkarskiej MUKS Halny zobowiązuje się godnie reprezentować barwy klubowe zarówno w trakcie treningu, meczu jak i w życiu codziennym. Zawodnik winien szanować kolegów z zespołu, pracowników klubu, boiskowych rywali oraz sędziów.

3. Każdy zawodnik powinien dbać o koleżeńską atmosferę w zespole. Wszelkie problemy należy zgłaszać trenerowi osobiście lub w obecności zespołu.

4. Każdy zawodnik zobowiązuje się dbać o powierzony mu sprzęt sportowy.

5. Zawodnicy Klubu mają bezwzględny zakaz: palenia papierosów, spożywania alkoholu, używania jakichkolwiek narkotyków i innych używek oraz dbają o zdrowy i higieniczny tryb życia.

6. Zawodnik zawsze ma prawo zgłosić się ze swoimi problemami, a trener ma obowiązek zrobić co może, aby udzielić pomocy.

7. Zawodnik Szkółki ma obowiązek uczestniczyć w zajęciach treningowych, meczach kontrolnych oraz ligowych, za wyjątkiem sytuacji losowych.

8. W przypadku nieobecności na wskazanych wyżej zajęciach zawodnik lub rodzic/opiekun prawny jest zobowiązany do poinformowania trenera o nieobecności.

IV. Postanowienia końcowe

1. Szkółka Piłkarska MUKS Halny zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian w regulaminie.

2. Nieprzestrzeganie lub rażące naruszanie któregokolwiek z punktów regulaminu może być podstawą do wydalenia zawodnika z MUKS Halny Kamienica.

3. Trener prowadzący ma prawo do zwołania zebrania z rodzicami w celu przedstawienia wyników sportowych i ustalenie spraw bieżących w dowolnym momencie.

4. Wszystkie pozostałe sprawy, których nie określa niniejszy regulamin ma prawo i obowiązek rozstrzygać trener prowadzący drużyny lub Prezes Klubu.

5. Regulamin wchodzi w życie z dniem 16 sierpnia 2018 roku.

Nasi Sponsorzy

logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
This message is only visible to admins.
Problem displaying Facebook posts.
Click to show error
Error: Invalid OAuth access token. Type: OAuthException
Projekt i Realizacja: ELECTRON