MIĘDZYNARODOWY TURNIEJ PIŁKI NOŻNEJ „JADRAN CUP 2019 „ – UMAG /CHORWACJA/

W związku  z planowanym wyjazdem w czerwcu 2019 roku na Chorwację proszę o zapoznanie się z NAJWAŻNIEJSZYMI INFORMACJAMI:

Lista zawodników którzy są planowani do wyjazdu:

Rocznik 2006 – Zygmunt Kacper, Opyd Arkadiusz, Witeczek Andrzej, Biedroń Patryk, Majewski Bartosz, Kaim Weronika, Łazarz Patryk, Jawor Patryk, Mikołajczyk Seweryn, Kusyk Mateusz, Gromala Kacper, Miłkowski Mateusz, Kurzeja Mikołaj.

Rocznik 2008 – Syktus Jan, Mikołajczyk Kacper, Mikołajczyk Radosław ,Wiatr Przemysław, Groń Jakub ,Ochman Daniel, Głód Olaf, Wierzycki Oskar, Konopka Arkadiusz, Pachut Mikołaj, Kacwin Kamil.

Rocznik 2009 – Groń Bartosz, Faltyn Kamil, Szczepaniak Tomasz, Wnęk Sławomir, Wąchała Kacper, Gierczyk Grzegorz, Gierczyk Bartosz, Kacwin Arkadiusz, Więcek Sebastian, Głód Mikołaj, Leszko Tomasz, Pięta Maksymilian.

Transport – autokar na 52 osoby.

wyjazd: 19.06.19, Powrót: 26.06.19

Dni rozgrywek: 21.06.19 – 22.06.19

Roczniki 2006 – 9, 2008 – 7, 2009 – 7

Zakwaterowanie – Bungalow prosty

Położenie

Ośrodek Kanegra został zbudowany w Zatoce Piran, zanurzony w śródziemnomorskiej roślinności i otoczony piękną żwirową plażą. Kompleks znajduje się 11 mil od miasta Umag, miasta które zapewnia odwiedzającym wyjątkową okazję do poznania historii, architektury, wspaniałego wybrzeża i środowiska naturalnego.

Wyposażenie

Baza noclegowa: Recepcja, restauracja, pizzeria, bar szybkiej obsługi, cocktail bary, sklep, dyskoteka, korty tenisowe, tenis stołowy, plaża ok. 200 metrów., Sporty wodne, wypożyczalnia łodzi, tawerna, plac zabaw, wypożyczalnia rowerów i minigolf.

Wyposażenie bungalowów: Bungalowy dla 4 – 6 osób. Każda jednostka posiada łazienkę z prysznicem i WC, pokój dzienny z aneksem kuchennym i rozkładaną kanapą dla 1 – 2 osób, telewizję satelitarną, taras i 1 lub 2 sypialnie z łóżkami pojedynczymi lub podwójnymi.

Ogólne informacje

– pościel wliczona w cenę

Wyżywienie

Śniadania i obiadokolacje

Wszystkie posiłki będą podawane w miejscu zakwaterowania.

Nasi Sponsorzy

logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo

Uczennice z SP nr 1 w Kamienicy zdobyły Mistrzostwo Powiatu w Piłce Siatkowej. Turniej odbył się 20.03. 2019r. SP w Mordarce. Reprezentacja naszej szkoły będzie reprezentować Powiat Limanowski w Zawodach Rejonowych, które odbędą się w kwietniu w Piwnicznej.

Facebook photo

Halowy Turniej Piłkarski w Skawie rocznik 2008
Po dobrych meczach zajmujemy II m. w turnieju.
Gratulacje dla drużyny
Najlepszy bramkarz turnieju Mikołaj Pachut Halny Kamienica.
Wyniki:

Halny - Sokół Słopnice 0:2
Halny - Zakopane 2- 0
Halny - Master Kids 6-0
Halny - DidiGol 0-0

Facebook photo

Zapraszamy dziewczyny, piłka siatkowa to piękny sport :)
Nasze zawodniczki grają w Sądeckiej Lidze Siatkarskiej

Facebook photo

W MUKS HALNY KAMIENICA TRENUJĄ DZIECI Z GMINY KAMIENICA, ŁĄCKO , OCHOTNICA, KROŚCIENKO NABORY TRWAJĄ CAŁY ROK.
NASI ZAWODNICY SĄ W LETNIEJ AKADEMII MŁODYCH ORŁÓW , KADRZE MAŁOPOLSKI, W WIEKU TRAMPKARZA NASZ KLUB STWARZA MOŻLIWOŚCI ROZWIJANIA SWOICH UMIEJĘTNOŚCI I TALENTÓW W WIELU RENOMOWANYCH KLUBACH np: WIŚLE KRAKÓW, SANDECJI NOWY SĄCZ
ZAPRASZAMY :):):)

Facebook photo

GORCE CUP ROCZNIK 2011 HALNY MOCNO ZAWIAŁ W ŁĄCKU
GRATULACJE :)
Klasyfikacja końcowa Turnieju
I - MUKS HALNY K-ca I
II - KOLEJARZ Stróże
III - MUKS Dunajec N. Sącz I
IV - MINERALNI Krynica
V - AP GOAL N. SĄCZ
VI - MUKS DUNAJCE N. SĄCZ II
VII - BIEGONICZANKA
VIII - SK NOVA Lubowna
IX - MUKS HALNY K-ca II
Dodatkowymi nagrodami , pucharami i statuetkami nagrodzono:
Najlepszy zawodnik - Tomasz Kos - MUKS Dunajec NS.
Najlepszy bramkarz - Rafał Włodarz - Kolejarz Stróże
Król strzelców - Grzegorz Groń - MUKS Halny Kamienica

Facebook photo

Halowy Turniej Piłki Nożnej GORCE CUP 2019 Hala Łącko roczniki 2007 , 2009
Bardzo dobry występ naszych drużyn tylko trochę szczęścia a wygralibyśmy turnieje w tych rocznikach.
Klasyfikacja końcowa turnieju rocznik 2007 :
I - HARNAŚ TYMBARK
II - MUKS HALNY KAMIENICA 2
III - DIDI GOL RABKA ZDRÓJ
IV - GRÓD PODEGRODZIE
V - MUKS HALNY KAMIENICA 1
VI - HELENA NOWY SĄCZ
VII - SANDECJA NOWY SĄCZ
VIII - MUKS HALNY KAMIENICA 3
Król strzelców - Worwa Szymon -DiDi Gol Rabka
Najlepszy zawodnik - Syktus Jan - Halny Kamienica
Najlepszy bramkarz - Drożdż Kacper - Harnaś Tymbark
Klasyfikacja końcowa Turnieju rocznik 2009
I - DiDi Gol Rabka Zdrój
II - MUKS HALNY K-ca I
III - MUKS HALNY K-ca II
IV - NKP Podhale N. Targ
V - MUKS Dunajec Nowy Sącz
VI - HELENA N. SĄCZ
VII - Mineralni Krynica
VIII - Kolejarz Stróże
IX - FK DRUZSTEVNIK Plawnica
Dodatkowymi nagrodami , pucharami i statuetkami nagrodzono:
Najlepszy zawodnik - Kowalczyk Kamil DiDi Gol Rabka Zdrój
Najlepszy bramkarz - Gierczyk Grzegorz Halny Kamienica
Król strzelców - Bartosz Groń Halny Kamienica

Facebook photo
Projekt i Realizacja: ELECTRON