Już od czwartku będą dostępne kalendarze MUKS Halny Kamienica na 2019 rok u trenerów poszczególnych grup wiekowych. Zachęcamy do nabywania kalendarzy, gdyż wszystkie środki finansowe będą przeznaczone na wsparcie statutowej działalności klubu. 

Nasi Sponsorzy

logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo

Uczennice z SP nr 1 w Kamienicy zdobyły Mistrzostwo Powiatu w Piłce Siatkowej. Turniej odbył się 20.03. 2019r. SP w Mordarce. Reprezentacja naszej szkoły będzie reprezentować Powiat Limanowski w Zawodach Rejonowych, które odbędą się w kwietniu w Piwnicznej.

Facebook photo

Halowy Turniej Piłkarski w Skawie rocznik 2008
Po dobrych meczach zajmujemy II m. w turnieju.
Gratulacje dla drużyny
Najlepszy bramkarz turnieju Mikołaj Pachut Halny Kamienica.
Wyniki:

Halny - Sokół Słopnice 0:2
Halny - Zakopane 2- 0
Halny - Master Kids 6-0
Halny - DidiGol 0-0

Facebook photo

Zapraszamy dziewczyny, piłka siatkowa to piękny sport :)
Nasze zawodniczki grają w Sądeckiej Lidze Siatkarskiej

Facebook photo

W MUKS HALNY KAMIENICA TRENUJĄ DZIECI Z GMINY KAMIENICA, ŁĄCKO , OCHOTNICA, KROŚCIENKO NABORY TRWAJĄ CAŁY ROK.
NASI ZAWODNICY SĄ W LETNIEJ AKADEMII MŁODYCH ORŁÓW , KADRZE MAŁOPOLSKI, W WIEKU TRAMPKARZA NASZ KLUB STWARZA MOŻLIWOŚCI ROZWIJANIA SWOICH UMIEJĘTNOŚCI I TALENTÓW W WIELU RENOMOWANYCH KLUBACH np: WIŚLE KRAKÓW, SANDECJI NOWY SĄCZ
ZAPRASZAMY :):):)

Facebook photo

GORCE CUP ROCZNIK 2011 HALNY MOCNO ZAWIAŁ W ŁĄCKU
GRATULACJE :)
Klasyfikacja końcowa Turnieju
I - MUKS HALNY K-ca I
II - KOLEJARZ Stróże
III - MUKS Dunajec N. Sącz I
IV - MINERALNI Krynica
V - AP GOAL N. SĄCZ
VI - MUKS DUNAJCE N. SĄCZ II
VII - BIEGONICZANKA
VIII - SK NOVA Lubowna
IX - MUKS HALNY K-ca II
Dodatkowymi nagrodami , pucharami i statuetkami nagrodzono:
Najlepszy zawodnik - Tomasz Kos - MUKS Dunajec NS.
Najlepszy bramkarz - Rafał Włodarz - Kolejarz Stróże
Król strzelców - Grzegorz Groń - MUKS Halny Kamienica

Facebook photo

Halowy Turniej Piłki Nożnej GORCE CUP 2019 Hala Łącko roczniki 2007 , 2009
Bardzo dobry występ naszych drużyn tylko trochę szczęścia a wygralibyśmy turnieje w tych rocznikach.
Klasyfikacja końcowa turnieju rocznik 2007 :
I - HARNAŚ TYMBARK
II - MUKS HALNY KAMIENICA 2
III - DIDI GOL RABKA ZDRÓJ
IV - GRÓD PODEGRODZIE
V - MUKS HALNY KAMIENICA 1
VI - HELENA NOWY SĄCZ
VII - SANDECJA NOWY SĄCZ
VIII - MUKS HALNY KAMIENICA 3
Król strzelców - Worwa Szymon -DiDi Gol Rabka
Najlepszy zawodnik - Syktus Jan - Halny Kamienica
Najlepszy bramkarz - Drożdż Kacper - Harnaś Tymbark
Klasyfikacja końcowa Turnieju rocznik 2009
I - DiDi Gol Rabka Zdrój
II - MUKS HALNY K-ca I
III - MUKS HALNY K-ca II
IV - NKP Podhale N. Targ
V - MUKS Dunajec Nowy Sącz
VI - HELENA N. SĄCZ
VII - Mineralni Krynica
VIII - Kolejarz Stróże
IX - FK DRUZSTEVNIK Plawnica
Dodatkowymi nagrodami , pucharami i statuetkami nagrodzono:
Najlepszy zawodnik - Kowalczyk Kamil DiDi Gol Rabka Zdrój
Najlepszy bramkarz - Gierczyk Grzegorz Halny Kamienica
Król strzelców - Bartosz Groń Halny Kamienica

Facebook photo
Projekt i Realizacja: ELECTRON