Uczniowski Klub Sportowy

Halny Kamienica

Zajęcia prowadzone są w Szkółce Piłkarskiej, na które uczęszczają chłopcy i dziewczęta w wieku od 4 do 13 lat, ćwicząc w 7 grupach wiekowych.

Klub Partnerski Białej Gwiazdy

KRS: 0000457030
Cel szczegółowy: MUKS HALNY Kamienica (438)

Jesteś tutaj:
INFORMACJE NA TEMAT WYJAZDU NA OBÓZ SPORTOWY DO CHARSZNICY

INFORMACJE NA TEMAT WYJAZDU NA OBÓZ SPORTOWY DO CHARSZNICY

Wyjazd na obóz sportowy do  Charsznicy –  13.08.2022  sobota, zbiórka godz. 9,30 przy Hali Sportowej w Kamienicy, powrót 20.08.2022 (sobota) po południu.

Przypominam że każdy uczestnik obozu musi mieć od lekarza pierwszego kontaktu zaświadczenie, że jest zdrowy i może brać udział w zajęciach sportowych oraz kartę kwalifikacyjną i oświadczenie rodzica.

Co wziąć na obóz sportowy

Legitymacja szkolna, kieszonkowe.

Obuwie sportowe – przede wszystkim uniwersalne, (piłkarze buty piłkarskie) wygodne buty, które sprawdzą się podczas treningu oraz gier i zabaw. Pamiętaj, że dobre, sprawdzone wcześniej buty są podstawą ochrony przed ewentualnymi kontuzjami!

Dres sportowy – na chłodniejsze wieczory i różnego rodzaju wycieczki,

Plecak – bez niego ani rusz! Znajdź taki, w który zmieścisz wszystkie potrzebne rzeczy i będzie wygodny i dostosowany do kręgosłupa. Jeśli zdecydujesz się na zabranie większego ekwipunku, wybierz torbę sportową lub walizkę,

Ubrania codzienne – koszulki z krótkim i długim rękawem, bluzy, spodnie czy spodenki, które przydadzą się w czasie wolnym,

Bielizna – 😊 i Piżama – sen dla sportowców jest bardzo ważnym elementem regeneracji, a ulubiona piżama może wspomóc jej proces 😊,

Kurtka przeciwdeszczowa – bo w razie deszczu warto mieć specjalną warstwę ochronną,

Strój kąpielowy, klapki oraz ręcznik na wyjścia na basen,

Przybory toaletowe, w tym ręczniki, które lubią przypomnieć o sobie w ostatniej chwili 🙂 Pamiętaj także o szczoteczce i paście do zębów oraz żelu pod prysznic.

Krem z filtrem i czapka z daszkiem – właściwa ochrona skóry i głowy w czasie wyjścia na słońce to podstawa!

Bidon – bo uzupełnianie płynów podczas treningów i nie tylko jest bardzo ważne dla każdego człowieka,