Trener MUKS HALNY Kamienica

Grupa treningowa:

MŁODZIKI rocznik 2008 i 2009

Trener

Janusz Piotrowski

Janusz Piotrowski
Jesteś tutaj:
MŁODZIKI rocznik 2008 i 2009

WAŻNY KOMUNIKAT

SKŁADKA CZŁONKOWSKA OD STYCZNIA 2021  WYNOSI  80 zł. MIESIĘCZNIE OD KAŻDEGO UCZESTNIKA ZAJĘĆ SPORTOWYCH PŁATNE DO 15 KAŻDEGO MIESIĄCA ( ZA DANY MIESIĄC ).


1% DLA MUKS HALNY KAMIENICA

Drodzy rodzice i przyjaciele jak co roku zwracamy się do was z prośbą o przekazanie 1% od podatku na wsparcie statutowej działalności Międzyszkolnego Uczniowskiego Klubu Sportowego HALNY w Kamienicy.

W ciągu naszej 27 letniej działalności dążymy do wszechstronnego rozwoju dzieci i młodzieży z terenu Gminy Kamienica i okolicznych miejscowości. O wysokim poziomie naszej pracy mogą świadczyć liczne sukcesy sportowe drużyn jak i sukcesy indywidualne naszych wychowanków grających obecnie w takich drużynach jak Wisła Kraków, Sandecja Nowy Sącz itd .

Nic tak nie wpływa na wszechstronny rozwój dziecka jak sport i rekreacja, rywalizacja, kształtowanie charakteru i odporności na stres oraz wychowanie do zasad fair play zarówno w sporcie jak i w życiu.

Polecajcie nas swoim bliskim i znajomym a przekazany 1% będzie dobrze wykorzystany.

Najbliższe mecze / turnieje:

OBÓZ SPORTOWY – LATO 2021

MUKS Halny planuje zorganizować obóz sportowy dla dzieci z roczników 2009, 2010, 2011. Planowany koszt 7 dniowego pobytu bez dofinansowania to koszt około 600 zł, z dofinansowaniem to około 400zł. Obóz planowany jest w ośrodku sportowym ORBITA w Charsznicy w terminie 15 – 21.08.2021

Na nr tel. 668065080 prosimy wysłać SMS – a  informację kto będzie chętny na taki wyjazd. Na obozie planujemy 2 treningi dziennie, wycieczki, sparingi itp. Obecnie staramy się o dofinansowanie do obozu sportowego.

 

Najbliższe treningi:

Poniedziałek, 24 Listopad 2020

TRENING 16,00 – 17,00 BOISKO ORLIK (proszę pamiętać o czapkach, rękawiczkach, bieliźnie termalnej, ortalionach)

Załączone pliki:

poniedziałek, 2 sierpnia, 2021

Przerwa  wakacyjna do 01.08.2021.

Życzymy miłego wypoczynku wakacyjnego i wracacie zdrowi i wypoczęci na treningi. 🙂

wtorek, 3 sierpnia, 2021

 

 

Załączniki:

Najbliższe mecze:

Poniedziałek, 24 Listopad 2020

TRENING 16,00 – 17,00 BOISKO ORLIK (proszę pamiętać o czapkach, rękawiczkach, bieliźnie termalnej, ortalionach)

Załączone pliki:

Dodatkowe informacje:

– Zasady dotycząca udziału w zajęciach:

W zajęciach mogą brać udział jedynie zawodnicy, których rodzic zgłosi chęć uczestnictwa w zajęciach sportowych poprzez sms do trenera .

Warunki uczestnictwa w zajęciach: – wypełnienie oświadczenia o braku przeciwskazań zdrowotnych i braku objawów choroby covid-19 oraz kontaktu z osobami zagrożonymi zakażeniem w okresie ostatnich 14-dni.

Podstawowym wymogiem jest posiadanie maski (można ją ściągnąć dopiero podczas zajęć na boisku), a także własnej piłki (w wyjątkowych przypadkach korzystać można z piłek klubowych – po uprzednim zdezynfekowaniu).

– Zasady bezpieczeństwa i higieny przed, podczas i po zajęciach:

Zawodnik przychodząc na zajęcia ma obowiązek przebywać w masce do czasu wejścia na boisko. Zawodnicy przychodzą na trening w stroju sportowym – brak możliwości korzystania z szatni. U trenera będzie płyn do dezynfekcji rąk. Ponadto, Trener wskaże każdemu zawodnikowi miejsce do pozostawienia swojego picia. zasad dystansu i bezpieczeństwa.

Rodzice, chcący obserwować zajęcia z odległości mają całkowity zakaz grupowania się z zachowaniem dystansu co najmniej 2 metrów.

W przypadku, gdy dziecko wykazuje jakiekolwiek objawy chorobowe (nie tylko objawy covid-19, ale także grypowe) odradzamy uczestnictwo w zajęciach!

Treningi, w danym dniu, odbywają się z zachowaniem 15 minutowej przerwy na dezynfekcję.

Załączone pliki: