Uczniowski Klub Sportowy

Halny Kamienica

Zajęcia prowadzone są w Szkółce Piłkarskiej, na które uczęszczają chłopcy i dziewczęta w wieku od 4 do 13 lat, ćwicząc w 7 grupach wiekowych.

Klub Partnerski Białej Gwiazdy

KRS: 0000457030
Cel szczegółowy: MUKS HALNY Kamienica (438)

Jesteś tutaj:
Gospodarze z MUKS Halny Kamienica byli współorganizatorami Turnieju Kwalifikacyjnego „Siatkarskich Dwójek” kat. Dziewcząt.

Gospodarze z MUKS Halny Kamienica byli współorganizatorami Turnieju Kwalifikacyjnego „Siatkarskich Dwójek” kat. Dziewcząt.

Gospodarze z MUKS Halny Kamienica byli współorganizatorami Turnieju Kwalifikacyjnego „Siatkarskich Dwójek” kat. Dziewcząt.

W dniu 27.11.22r. na  hali widowiskowo-sportowej w Kamienicy rozegrano turniej z udziałem 50 zespołów zrzeszonych w Terenowym Związku Piłki Siatkowej.  To największy turniej jaki do tej pory w tym sezonie organizowany był przez TZPS Nowy Sącz i MUKS Halny Kamienica. Nasze barwy reprezentowały 4 zespoły grające w grupie IV  i V. Nasze zespoły rozegrały po 7 meczy ze swoimi rywalkami.  „Halny 1” zwyciężył w 3 meczach, „Halny 2” i „Halny 3”   pokonały pięciokrotnie swoich przeciwników oraz „Halny 4”  zaliczył 3 zwycięstwa.

Dziewczęta z naszego Klubu pokazały „sportowy pazur” , nie poddając się w walce z kilkoma utytułowanymi zespołami z Muszyny, Piwnicznej czy Starego Sącza.  W porównaniu z pierwszym turniejem zaprezentowały się znacznie lepiej, o czym świadczy większa ilość zwycięstw. Wykazały się także większymi umiejętnościami, znacząco poprawiły zagrywkę i odbiór. W sumie w turnieju rozegrano 160 spotkań. Turniej odbył się z dobrej przyjacielskiej atmosferze, na co miała niewątpliwy wpływ gościnność gospodarzy ( rodziców naszych zawodniczek ), którzy zadbali o przyjęcie naszych gości kawą, herbatą i wspaniałymi wypiekami domowymi. Otrzymaliśmy na koniec turnieju wiele podziękowań od trenerów przyjezdnych drużyn. Podziękowania na nasze ręce skierowała także Pani Prezes TZPS w Nowym Sączu Grażyna  Cempa Pulit – główny organizator.

Opiekę nad naszymi drużynami pełnili: Pani Danuta Kalicińska i Feliks Piwowar. Nad całością czuwał prezes MUKS Janusz Piotrowski, a wsparcie organizacyjne i obsługę turnieju zapewniła nieodzowna Pani Teresa Piwowar.

Następny turniej, w którym planujemy wziąć udział to „Turniej Mikołajkowy” 10 grudnia 2022r.w Bobowej.

Składy drużyn MUKS Halnego:

I-Marita Kulig, Julia Cepielik

II- Oliwia Bąk, Patrycja Chlipała

III- Małgorzata Bieniek, Gabriela Wąchała

IV- Nikola Gierczyk, Dawid Kamiński

Obsługa sędziowska – nasze wychowanki: Julia Hyrc, Bernadeta Biskup, Anna Korus, Karolina Hybel, Natalia Bulanda. Serdecznie dziękujemy za pomoc i zaangażowanie!