slide
logo
MUKS HALNY KAMIENICA
slide
previous arrow
next arrow
Slider
image

Krótko o Nas

Uczniowski Klub Sportowy „Halny” przy Szkole Podstawowej nr 1 w Kamienicy jest stowarzyszeniem i został założony w lutym 1995 r. Główną formą działalności klubu są sekcje piłki nożnej i piłka siatkowa. Piłka nożna cieszy się największą popularnością. Zajęcia prowadzone są w Szkółce Piłkarskiej, na które uczęszczają chłopcy i dziewczęta w wieku od 4 do 13 lat, ćwicząc w 7 grupach wiekowych.

 

więcej

 

image

UWAGA!

Z uwagi na nowe przepisy RODO w zakładce DO POBRANIA przygotowaliśmy dokumenty, które należy wypełnić i niezwłocznie dostarczyć trenerom.

1. Deklaracja kandydata do udziału w zajęciach MUKS Halny Kamienica

2. Oświadczenie rodzica

3. Deklaracja gry amatora ( trzeba wypełnić 2 razy na karcie).

Nasi Sponsorzy

logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo

II Turniej Piłki Nożnej o Puchar Gerarda Cieślika 2019
W turnieju startowały 32 drużyny z całej Polski. Wiedzieliśmy że będzie ciężko patrząc na obsadę turnieju. W eliminacjach zagraliśmy dobre mecze, brakowało nam tylko skuteczności a okazje strzeleckie mieliśmy w każdym meczu. Dziękuję zawodnikom za walkę, Panu Jackowi Sikora za pomoc w transporcie i opiece nad zawodnikami.
Dziękuję organizatorowi turnieju Tomkowi Zabielskiemu za zaproszenie, świetnie zorganizowany turniej. :) Wyniki:
Halny - Agape Białołęka - 1:2
Halny - Śląski ZPN - 0:1
Halny - Cracovia - 1:1
Halny - Zagłębie Sosnowiec - 0:3

Facebook photo

Turniej w Chorzowie im. Gerarda Cieślika - MUKS Halny jest i walczy.

Facebook photo

CERTYFIKACJA KLUBU W PZPN WAŻNE I PILNE !!!

MUKS HALNY Kamienica stara się o certyfikat szkółki piłkarskiej w PZPN.
Wszyscy nasi zawodnicy muszą być zarejestrowani przez rodziców na stronie łączy nas piłka (zaloguj się). Do końca tygodnia mamy czas na wpisanie wszystkich naszych zawodników.
Dzisiaj czyli (czwartek) na treningach będzie osoba która pomoże zarejestrować się.
Instrukcja jak to zrobić jest na stronie www.mukshalny.pl

Janusz Piotrowski :)

Facebook photo

Nabory do grup wiekowych trwają cały czas. ZAPRASZAMY :)

Facebook photo

XVIII Ogólnopolski Turniej Piłki Nożnej „GORCE 2019” pod honorowym Patronatem Polskiego Związku Piłki Nożnej w Warszawie
W rocznikach 2007, 2009, 2011, 2012 startowały 31 drużyny, w tym 6 drużyn z MUKS Halny Kamienica. Zespoły z Kamienicy dzielnie walczyły w turnieju o jak najlepsze wyniki. Takie właśnie wyniki uzyskały zespół z rocznika 2009, który ostatecznie wygrał turniej, pokonując w finale Wisłę Kraków 4 : 0. Bliscy zwycięstwa byli chłopcy z rocznika 2011, którzy w finale przegrali z Wisłą Kraków 2 : 0 zajmując II m. Pozostałe nasze drużyny dzielnie rozgrywały swoje mecze, dając z siebie wszystko na miarę swoich możliwości. Na wielkie sukcesy na pewno przyjdzie jeszcze czas.
Dziękujemy Polskiemu Związkowi Piłki Nożnej w Warszawie za ufundowanie upominków dla najlepszych drużyn i zawodników, Urzędowi Marszałkowskiemu w Krakowie, Starostwu Powiatowemu w Limanowej, wójtowi Gminy Kamienica Władysławowi Sadowskiemu za wsparcie finansowe turnieju, ponadto Szkole Podstawowej nr 1 w Kamienicy - współorganizatorowi turnieju, LKS GORCE w Kamienicy i MOS PL, sponsorom (firmom): Polskie Wody Lecznicze Rozlewnia Wód Mineralnych w Szczawie, Lewiatan Rajski w Kamienicy, BDB-D. Syktus, Stefar, Pif Sport, Firma ZINA, jak również NSZZ „Solidarność” Pracowników Oświaty.
Dziękujemy trenerom, działaczom, sympatykom Klubu MUKS Halny Kamienica, a szczególnie dziękujemy rodzicom za wielkie zaangażowanie i drogocenną pomoc przy organizacji i obsłudze turnieju.
Nad całością imprezy czuwała niezawodna firma Pif Sport Pani Teresa i Feliks Piwowar, którzy niezwykle sprawnie i profesjonalnie prowadzili obsługę turnieju, za co bardzo gorąco dziękujemy!

Facebook photo

ROCZNIK 2009 MUKS HALNY WYGRYWA W FINALE Z WISŁĄ KRAKÓW

Facebook photo

KURO Piłkarz Sezonu 2018/19 Mariusz Kutwa. Gratulujemy i liczymy że to początek świetnej kariery w barwach Wisły Kraków

Facebook photo
Projekt i Realizacja: ELECTRON