slide
logo
MUKS HALNY KAMIENICA
slide
previous arrow
next arrow
Slider
image

Krótko o Nas

Uczniowski Klub Sportowy „Halny” przy Szkole Podstawowej nr 1 w Kamienicy jest stowarzyszeniem i został założony w lutym 1995 r. Główną formą działalności klubu są sekcje piłki nożnej i piłka siatkowa. Piłka nożna cieszy się największą popularnością. Zajęcia prowadzone są w Szkółce Piłkarskiej, na które uczęszczają chłopcy i dziewczęta w wieku od 4 do 13 lat, ćwicząc w 7 grupach wiekowych.

 

więcej

 

image

UWAGA!

Z uwagi na nowe przepisy RODO w zakładce DO POBRANIA przygotowaliśmy dokumenty, które należy wypełnić i niezwłocznie dostarczyć trenerom.

1. Deklaracja kandydata do udziału w zajęciach MUKS Halny Kamienica

2. Oświadczenie rodzica

3. Deklaracja gry amatora ( trzeba wypełnić 2 razy na karcie).

Nasi Sponsorzy

logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo

Szkoła Podstawowa nr 1 w Kamienicy wygrywa niezapomnianą lekcję WF w II edycji projektu „Drużyna Energii”, w którym gwiazdy sportu promują aktywność fizyczną, zarażając pasją najmłodszych.
6 szkół z maksymalnym wynikiem, ale zwycięzca może być jeden. Drużyna Energii odwiedzi Szkołę Podstawową nr 1 w Kamienicy 22.05.2019 (środa)
Uczniowie z zakwalifikowanych szkół mają za zadanie wykonywać ćwiczenia przygotowane przez ambasadorów i rejestrować to na krótkich filmach. Im więcej przesłanych filmów, tym większa szansa na zwycięstwo w finale miesiąca, co oznacza wygranie przez szkołę wyjątkowej lekcji wychowania fizycznego i szansę na kolejne nagrody.
Wyjątkowe zaangażowanie, motywację i sportowy wysiłek pokazały w maju szkoły uczestniczące w II edycji Drużyny Energii. Zacięta rywalizacja trwała do samego końca. Ostatecznie ambasadorzy zdecydowali, że niezapomniana lekcja wychowania fizycznego odbędzie się w Szkole Podstawowej nr 1 im. Bohaterów Warszawy w Kamienicy. Spotkanie z gwiazdami sportu już w środę 22 maja.

Pomogają im w tym znani ambasadorzy sportu Marek Citko, Krzysztof Golonka, Bartosz Ignacika i Krzysztofa Ignaczak, Izabela Bełcik, Rafał „Lipek” Lipiński.
Bartosz Ignacik - Dziennikarz i komentator sportowy nc+, gdzie prowadzi program „Turbokozak".
Izabela Bełcik - była siatkarka, występująca na pozycji rozgrywającej. Ponad 300 meczów w reprezentacji Polski.
Krzysztof Ignaczak - były siatkarz, ponad 300-krotny reprezentant Polski, Mistrz Świata 2014, mistrz (2009) i brązowy medalista (2011) mistrzostw Europy. Zwycięzca Ligi Światowej z 2012 roku.
Krzysztof Golonka - Mistrz świata i wielokrotny medalista mistrzostw Polski we freestyle football. Autor kanału „TRENUJzKRZYCHEM".
Marek Citko - były piłkarz, 10-krotny reprezentant Polski, autor słynnego gola na Wembley.
Rafał 'Lipek' Lipiński - Najlepszy dunker świata, 5-krotny mistrz świata FIBA 3x3 World Tour.
więcej informacji na stronie: http://druzynaenergii.pl/

Facebook photo

I liga LPPN mecz młodzików Sokół Słopnice - Halny 1 : 8 br. Kusyk - 2, Łazarz - 2, Biedroń, Syktus, Jawor, Zygmunt.
:)

Facebook photo

Dziewczyny rocznik 2006 SP 1 Kamienica wygrywają Powiatowy Turniej Piłki Nożnej.
W dniu 17.05.2019r. na stadionie MKS „Limanovia”odbył się turniej piłki nożnej „6” piłkarskie dziewcząt ur.w 2006 i młodsi o mistrzostwo Powiatu Limanowskiego.Organizatorem zawodów był ZPO -Międzyszkolny Ośrodek Sportowy Powiatu Limanowskiego w Limanowej oraz Powiatowy Szkolny Związek Sportowy Limanowa.W turnieju wzięło udział 10 zespołów .
Wyniki:
Kamienica - Wysokie 6 : 2
Kamienica - Kasina Wielka 0 : 0
Kamienica - Mszana Dolna 6 : 0
Finał : Kamienica - Słopnice 7 : 0
Weronika Kaim strzela 17 bramek, K. Staroń - 3 br.
Skład drużyny: D. Szczepaniak, A. Bieda, M. Brzeczek, G. Cepielik, O. Cepielik, W. Opyd, J. Rusnarczyk, O. Sopata, K. Staroń, W. Kaim.
Gratulacje dla drużyny :)

Facebook photo

⚽ Sukcesy Weroniki Kaim ⚽

Weronika Kaim (Kamienica) reprezentujące UKS 3 Staszkówka Jelna awansowały do finału Mistrzostw Polski Młodziczek wraz z swoją drużyną.
W sobotnich półfinałach zagrała. W pierwszym swoim meczu zremisowały z Beniaminek Profbud Krosno 2-2 (jedną z bramek zdobyła Weronika Kaim) oraz remisie z Football Success Academy 0-0 drużyna ze Staszkówki musiała wygrać ostatnie spotkanie KSP Kielce.I udało się po dwóch bramkach Weroniki Kaim UKS 3 wygrał 2-1 i drużyna ta uzyskała awans do Turnieju Finałowego.
Weronice gratulujemy sukcesu i życzymy powodzenia w finałach.

Facebook photo

Liga żaków LPPN
Halny - Dobrzanka 5 : 4

Mecze ligowe młodzików MUKS Halny Kamienica w I lidze LPPN
Mordarka - Halny 3:1
Halny - Turbacz 5 : 5
Limanowa - Halny 2 : 1

Facebook photo
Projekt i Realizacja: ELECTRON